Smartfon – asystent na przedświąteczny czas

W dobie zakupów internetowych i mediów społecznościowych, nie sposób przejść obojętnie obok udogodnień oferowanych przez smartfony. Już nie tylko służą nam do wysyłania wiadomości czy rozmów z najbliższymi, szczególnie w świątecznym okresie. Pomagają w organizacji i zaoszczędzeniu niezwykle cennego czasu. Wygodne i szybkie zakupy, planowanie zadań i wydatków, śledzenie przesyłek – z takiej pomocy warto korzystać, nie tylko od święta. Firma TP-Link produkująca smartfony Neffos ma w swojej ofercie modele, które sprawdzą się w roli zarówno asystenta, jak i atrakcyjnego prezentu.

Świąteczna lista zakupów

Tworzenie listy zakupów w smartfonie jest znacznie łatwiejsze niż odręczne zapisywanie wszystkiego na kartce, która zwykle gubi się w najgorszym możliwym momencie. Notatki są zawsze pod ręką, można je dowolnie modyfikować: dopisać lub wykreślać z listy zadania, przechowywać numery przesyłek kurierskich, obliczać wydatki etc. Sklep Google Play pęka w szwach od ilości aplikacji zakupowych do pobrania na smartfon, który doskonale sprawdzi się jako osobisty asystent. Zmieści się w każdej torebce lub kieszeni kurtki, a odblokujemy go za pomocą weryfikacji twarzy lub czytnika linii papilarnych. Te rozwiązania posiadają wszystkie najnowsze modele od TP-Link Neffos: C9, C9A oraz X9.

Kolejnym udogodnieniem w telefonach Neffos jest obsługa smartfona bez zdejmowania rękawiczek. Jeśli przypomnimy sobie, że musimy coś sprawdzić, akurat wtedy, kiedy stoimy na przystanku autobusowym w siarczystym mrozie, z pewnością docenimy to rozwiązanie. A gdy chcesz skorzystać z komunikacji bilet w prosty sposób kupisz za pomocą aplikacji np. SkyCash. Oczywiście możesz także zamówić taksówkę- dzwoniąc lub również przez aplikację.

Trudne wybory

Przeglądając strony sklepów internetowych na prawie 6-calowym ekranie full view o proporcjach 18:9 Neffosa C9 lub X9, z pewnością znajdziemy ciekawe propozycje ubrań, których zakup chcemy rozważyć. Zamiast otwierać jednocześnie 10 stron w przeglądarce, wystarczy wykonać rzut ekranu za pomocą trzech palców i gotowe! Automatycznie zapisane zdjęcie pokazujemy ekspedientce i od razu można mierzyć upatrzony strój. A gdy chcemy porównać dwie propozycje, możemy także skorzystać z wygodnej funkcji dzielenia ekranu.

Niezależnie od liczby otwartych aplikacji, nakładka systemowa Neffosów – NFUI 8.0 umożliwia sprawne przechodzenie między otwartymi kartami, dzięki sterowaniu gestami. Przesuwając palcem po ekranie szybko wrócimy do ekranu głównego lub ostatnio otwartej strony z wybranym prezentem.

Błyskawicznie wykonane w przymierzalni selfie pozwoli na szybką konsultację z mężem i ułatwi czasem niezwykle trudny wybór: niebieska czy czerwona sukienka?

A co z kulinarną odsłoną świąt? Na ekranie o proporcjach 18:9 doskonale prezentować się będą przepisy blogerów i materiały video z YouTube, z których pomocy zechcesz skorzystać, przygotowując świąteczne potrawy. Dzięki temu żaden szczegół nie umknie twojej uwadze, a ty zabłyśniesz przy wigilijnym stole, serwując wyśmienite dania.

Kreatywne życzenia świąteczne

Coraz bardziej cenimy sobie spersonalizowane rzeczy, np. kartki świąteczne. W celu stworzenia indywidualnych życzeń warto skorzystać z dodatkowych funkcji Neffosa. Zamiast wyszukiwać gotowych kompozycji w Internecie, możemy rozwinąć swoją kreatywność i samodzielnie stworzyć kartkę dla najbliższych z pomocą artystycznego notatnika dostępnego m.in. w modelu Neffos C9A.

Rodzinne zdjęcia przy świątecznym stole

Świętato doskonały czas, żeby spotykać się z krewnymi i dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Wszyscy są odświętnie ubrani, w doskonałych humorach, w magicznej scenerii pięknie udekorowanej choinki i świątecznego stołu. Warto zatrzymać takie chwile na dłużej! Z pomocą przyjdzie chociażby Neffos X9, którego podwójny tylny aparat z obiektywami 13mpx i 5mpx zapewni piękne zdjęcia z efektem bokeh. Film nagrany smartfonową kamerą, która zawsze jest pod ręką, to fantastyczna rodzinna pamiątka, zwłaszcza kiedy zarejestrujemy nią radość dzieci, które cieszą się na widok Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Zdjęcia roześmianych i zadowolonych twarzy, pięknej choinki i znakomitych potraw z pewnością będą świetnie prezentowały się na twoim profilu na Facebooku czy Instagramie. Przecież święta to doskonały czas, żeby zabłysnąć wśród znajomych fotograficznymi umiejętnościami!

Przy świątecznym stole możemy także porozmawiać z bliskimi, którzy są daleko. Laptopa z powodzeniem zastąpi smartfon – za pomocą aplikacji takich jak WhatsApp czy Messenger uzyskamy połączenie video i zobaczymy ukochane twarze.

Pomysł na prezent

Neffosy to smartfony zyskujące uznanie zarówno wśród użytkowników, jak i recenzentów, którzy chwalą je za znakomity stosunek jakości do ceny. Niezależnie od wybranego modelu, kupując Neffosa masz pewność, że dokonałeś dobrego wyboru. Za model X9 zapłacisz zaledwie 699zł, a C9 – 599zł. Niezwykle korzystnie prezentuje się zakup C9A, który w gwiazdkowej promocji kosztuje jedynie 399zł, a w zestawie znajdują się także folia ochronna, sylikonowe etui oraz słuchawki. Nowy smartfon na Nowy Rok to dobry pomysł dla bliskiej twemu sercu osoby!

smartfony Neffos

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.