Mikołajkowa obniżka cen w easyCALL.pl

Od 6 grudnia br. w easyCALL.pl obowiązują nowe stawki za połączenia telefoniczne. Minuta do wszystkich sieci komórkowych w Polsce kosztuje tylko 19 groszy, a na stacjonarne – 7 groszy. Znacznej obniżce uległy też ceny połączeń na telefony komórkowe za granicę – np. za minutę rozmowy z abonentami sieci telefonii komórkowych w Wielkiej Brytanii zapłacimy 29 groszy.

Nową ofertę cenową easyCALL.pl wyróżnia przejrzystość i najbardziej atrakcyjne stawki pośród największych operatorów VoIP w Polsce (w tym Skype). 7 groszy to jednolita stawka za minutę połączenia ze wszystkimi numerami stacjonarnymi w Polsce. W porównaniu do poprzednio obowiązujących stawek, cena zmniejszyła się o 1 grosz. Z kolei 19 groszy to jednolita stawka za minutę połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi w Polsce. Cena ta uległa obniżeniu o 10 groszy w przypadku połączeń na telefony komórkowe Orange, Plus, T-Mobile, i aż o 70 groszy w przypadku połączeń na telefony komórkowe sieci P4.

Jeszcze większa skala obniżek dotyczy połączeń z telefonami komórkowymi na świecie. W jednym z najpopularniejszych kierunków – do Wielkiej Brytanii – koszt połączenia na komórkę spadł aż o 1,5 złotego. Od 6 grudnia wynosi 29 groszy za minutę. Niższe stawki obowiązują w innych popularnych kierunkach – np. do Niemiec, Holandii czy Włoch. Dzwoniąc do tych krajów za minutę połączenia z telefonami komórkowymi zapłacimy 19 groszy.

Obniżce uległy też ceny dla połączeń realizowanych przez numer dostępowy – bezpłatny, jeśli dzwonimy z telefonów stacjonarnych. Najbardziej potaniały połączenia przez numer dostępowy na komórki. Minuta kosztuje obecnie 29 gr. za minutę. Jest to jedna z najlepszych ofert na rynku.

Wszystkie rozmowy w easyCALL.pl są rozliczane sekundowo, bez żadnych opłat za rozpoczęcie połączenia.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.