Kolejny wielki sukces flagowego HTC One X™!

W tegorocznym Plebiscycie Magazynu T3czytelnicy wybierali najbardziej interesujące nowości technologiczne 2012 roku w 12 kategoriach. Miło nam poinformować, że smartfon
HTC One X
wygrał aż w dwóch kategoriach, zdobywając tytuły: „Telefon 2012 Roku”
i „Gadżet 2012 Roku”. Dziękujemy!

 

Kilka słów o zwycięzcy

HTC One X™ został wprowadzony na rynek w lutym 2012 i od tamtej pory zdobywa uznanie fanów na całym świecie. W modelu ważącym zaledwie 130 gram, zamknięto czterordzeniowy procesor, zintegrowany system „Battery Saver Core”, 12 rdzeniową kartę graficzną, niezwykły aparat fotograficzny z rozdzielczością 8 megapikseli i przesłoną F2.0 oraz system Beats Audio™, zapewniający studyjną jakość dźwięku. Dzięki tym cechom, jak również doskonałym parametrom technicznym, jest jednym z najbardziej zaawansowanych wielofunkcyjnych urządzeń technologicznych, które z powodzeniem zastępuje laptopa czy aparat fotograficzny.

Bardzo się cieszymy z przyznanego wyróżnienia i chcielibyśmy podziękować wszystkim czytelnikom Magazynu T3, którzy oddali głos na nasz flagowy model – mówi Agata Cichowicz, Marketing Manager HTC Polska. HTC One X™ ma nie tylko świetne parametry techniczne, niezwykły aparat i zapewnia doskonałą jakość dźwięku, ale wzbogacony o interfejs HTC Sense 4+, dostępny wyłącznie w smartfonach HTC, jest urządzeniem tak przyjaznym i łatwym w obsłudze, że od pierwszej chwili staje się praktycznie nierozłączny z użytkownikiem. Tytuły „Telefon Roku” i „Gadżet Roku” przyznane przez miesięcznik T3 pokazują, że jest to dobra strategia – dodaje.

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.