HTC One X+ Telefonem Roku 2012 według czytelników magazynu Mobility!

Wczoraj, podczas uroczystej Gali Mobility Trends, odbyło się już po raz trzeci wręczenie nagród Złoty Bell za najlepsze produkty i usługi  na rynku nowoczesnych technologii. Miło nam poinformować, że w wyniku głosowania czytelników i internautów tytuł Telefon Roku2012 otrzymał smartfon HTC One X+.

 HTC One X+ smartfon na szóstkę z plusem!

HTC One X+ może pochwalić się czterordzeniowym procesorem z zegarem 1,7 GHz i 64 GB wbudowanej pamięci. Wyższa wydajność, dłuższy czas pracy baterii i dwukrotnie większa pojemność pamięci wewnętrznej sprawiły że był to bezwzględnie najmocniejszy smartfon 2012 roku.

ZHTC One X+ można bez problemu przeglądać strony internetowe, płynnie korzystać z multimediów, jak również przygotowywać foto- i wideorelacje z najważniejszych momentów naszego życia. Oprócz wysokiej wydajności graficznej smartfon HTC One X+ może bowiem pochwalić się doskonałą jakością dźwięku oraz niezwykłym aparatem fotograficznym. Najlepsze parametry techniczne i kultowe wzornictwo zostały docenione przez polskich klientów, którzy w tegorocznej edycji konkursu Złoty Bell słusznie przyznali HTC One X+ tytuł Telefonu Roku 2012.

– Dla firmy HTC nie istnieje cenniejsze wyróżnienie niż to, które świadczy o zaufaniu klientów. Nagrody przyznawane przez nich zawsze są dla nas szczególne ważne, dlatego też ogromnie cieszymy się ze zdobycia tej statuetki– mówi Agata Cichowicz, Marketing Manager HTC Poland.– Chcielibyśmy tym samym podziękować wszystkim czytelnikom magazynu Mobility oraz internautom, którzy oddali głos na smartfon HTC One X+. Model ten łączy w sobie elegancki, wyrafinowany design i najwyższej jakości materiały z zaawansowaną technologią i mnóstwem udogodnień dla fanów rozrywki. Powstał z myślą o użytkownikach, którzy poszukują wydajnych rozwiązań technologicznych. Tytuł „Telefonu Roku 2012” pokazuje, że te rozwiązania dokładnie trafiają w oczekiwania konsumentów – dodaje.

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.