O nas

Pomysł na stworzenie vortalu o tematyce technologii zrodził się na początku września 2011 roku. Nie cały miesiąc później, po ciężkich ale owocnych pracach powstała nasza strona. Znajdziecie na niej ciekawe artykuły, opisy, recenzje i wiele innych rzeczy związanych z technologią. W dzisiejszych czasach z nowościami technologicznymi spotykamy się codziennie. Komputery, telefony, telewizory to przykład dzisiejszych gadżetów, z którymi większość ludzi się nie rozstaje. Będziemy starać się pokazać Wam najświeższe wiadomości i pomocne artykuły.

Jesteśmy młodzi choć niektórzy już tylko młodzi duchem :-). Każdy z nas interesuje się informatyką i ma jakieś pojęcie w tej dziedzinie. Dlatego też, jeżeli masz jakieś pytania, problemy, czy po prostu chcesz porozmawiać prosimy o kontakt – na pewno się odezwiemy!

Współpracujemy z wieloma portalami oraz firmami komputerowymi, które dostarczają nam najnowszy sprzęt oraz wiadomości. Staramy się pokazać Wam jak najwięcej i w możliwie ciekawy sposób.

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i oferty. Jeżeli masz ciekawe pomysły i chcesz je pokazać innym zapraszamy do współpracy. Wystarczą chęci i odrobina czasu, aby móc przekazać swoje wiadomości innym. Dlatego też, wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

 


Andrzej 
– administrator serwisu

 Zajmuję się szeroko pojętym internetem oraz nowościami technologicznymi.

 

 

Mateusz – redaktor

Interesuje się komputerami (oprogramowaniem i sprzętem komputerowym). Maniak telefonów opartych na Androidzie.

Adam – redaktor

Pasjonat gier wszelkiej maści próbujący oswoić forexa..

  • Polecana książka

    • książka Myśl jak człowiek biznesu (Wersja elektroniczna (PDF))