Rejestracja na Razer Invitational – Europe już otwarta

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała, że została właśnie uruchomiona możliwość rejestrowania się na Razer Invitational – Europe (RI-Europe) –  otwarty dla wszystkich cykl zawodów, w którym wziąć udział będzie mogło do 90 000 graczy, walczących  podczas 6 turniejów w Fortnite Trójki o niesamowite nagrody w postaci gotówki oraz sprzętu. Aby dostać się do RI-Europe, wszyscy potencjalni pretendenci muszą tylko zebrać zespół i zarejestrować się na stronie Razer Invitational – Europe

 W każdym turnieju zwycięska drużyna otrzyma 3600 EUR. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca czeka, odpowiednio, 1800 i 1200 EUR. Nagrody sprzętowe trafią do zespołów, które uplasują się na 4. i 5. miejscu. Widzowie również mogą zdobyć fajny sprzęt Razera, oglądając po prostu transmisje, głosując na MVP, biorąc udział w wyzwaniach pobocznych, takich jak osiągnięcie najlepszego czasu na torze lub przesyłając swój krótki film z Fortnite.

Aby odpowiednio uhonorować pierwszy w Europie cykl zawodów Razer Invitational, 12 najpopularniejszych europejskich graczy i streamerów Fortnite weźmie 5 grudnia udział w meczu pokazowym Trójek. Członkowie ich drużyn zostaną wylosowani ze społeczności fanów. Swój udział potwierdzili już m.in. Krench Royale, Teepsy i Rafa. W celu uzyskania informacji dotyczących o tym, kto jeszcze weźmie udział w wydarzeniu i co zrobić, aby szansę dołączyć do jego drużyny, fani Fortnite powinni śledzić informacje na stronie internetowej RI-EU.

 Razer Invitational – Europe ma daje graczom, na każdym poziomie umiejętności, możliwość wzięcia udziału w prawdziwie otwartym dla wszystkich turnieju o dużej skali i sprawdzenie się w radosnej rywalizacji z innymi entuzjastami Fortnite.

 Pokazowy mecz otwierający RI-Europe odbędzie się 5 grudnia o godzinie 17:30 CET. Rejestracja na Razer Invitational – Europe już się rozpoczęła .

 Informacje o procedurze rejestracji  oraz harmonogram kwalifikacji zostaną zamieszone na oficjalnej stronie internetowej RI-Europe.

Razer Invitational – Europe

Razer Invitational – Europe