Razer Cynosa V2 – graj jak chcesz

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, zaprezentowała gamingową klawiaturę Cynosa V2 z indywidualnie podświetlanymi klawiszami, pozwalającymi na tworzenie nieograniczonej liczby kombinacji oświetlenia i integrację z popularnymi grami, takimi jak Fortnite, Overwatch, Warframe i nie tylko.

Urządzenie jest najnowszym wcieleniem klawiaturze Cynosa Chroma, którą uznano za najlepiej sprzedającą się klawiaturę membranową do gier w Stanach Zjednoczonych (według NPD Group, US Retail Tracking Service).

W przeciwieństwie do większości innych podstawowych klawiatur do grania, oferujących tylko ograniczone podświetlenie strefowe, Cynosę V2 wyposażono w rozbudowane podświetlenie każdego klawisza, które jest wspierane przez system Razer Chroma RGB. Urządzenie można także zsynchronizować ze stale rosnącą biblioteką efektów świetlnych zintegrowanych z wieloma popularnymi grami.

Dla pełnej wygody użytkowania klawiaturę poszerzono o nowe klawisze przeznaczone do sterowania multimediami. Gracze mogą teraz również zadbać o porządek na biurku dzięki możliwości poprowadzenia kabli z tyłu klawiatury.

Klawiatura jest już dostępna na Razer.com oraz u autoryzowanych sprzedawców w cenie 69.99€

Razer Cynosa V2
Razer Cynosa V2