MEE Audio KidJamz 3 (KJ35M) – bezpieczne słuchawki dla dzieci z limiterem poziomu głośności i mikrofonem

Po raz kolejny MEE Audio dostarcza nam produkt przystosowany do dziecięcych możliwości i ich kreatywności. Materiały, z których wykonano słuchawki KidJamz3 (KJ35M), są lekkie, wytrzymałe i odporne na połamanie. Producent zadbał też o to, by nie zawierały szkodliwego BPA (Bisfenolu A). Kabel został dodatkowo wzmocniony, co zwiększa jego odporność na ciągnięcie i szarpanie. Regulowany pałąk i winylowe poduszki nauszników wielkością dopasowane są najmłodszej grupy odbiorców (4-12 lat).

W modelu MEE Audio KidJamz 3 (KJ35M) wymienne nausznice KidJamz mają wydłużony, owalny kształt, który zmniejsza nacisk na ucho, zapewniając większą wygodę i komfort odsłuchu. W zestawie znajdziemy także wielokierunkowy mikrofon na elastycznym wysięgniku z redukcją szumów z tła, regulacją głośności i opcją wyłączenia mikrofonu.

Zastosowane udogodnienia sprawiają, że KidJamz3 sprawdza się idealnie przy nauce online, czatach wideo, grach i rozmowach telefonicznych.

Przede wszystkim jednak są to słuchawki stworzone z troską o dziecięcy słuch. Wbudowany w nausznicę przełącznik limitera głośności gwarantuje, że głośność nie przekroczy bezpiecznego poziomu 85dB. Dostęp do niego jest celowo utrudniony na tyle, żeby dzieci nie mogły go samemu odblokować.

Narząd słuchu jest niezwykle wrażliwy, a większości jego uszkodzeń nie da się odbudować. Tymczasem typowe słuchawki przekraczają bezpieczny poziom natężenia dźwięku nawet o 50%. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednio o niego dbać już od najmłodszych lat. Limiter głośności pozwoli nie tylko chronić słuch, ale także wyrobić zdrowe nawyki korzystania z urządzeń audio, co stanowi najważniejszą profilaktykę chorób narządu słuchu.

Oprócz wykorzystania najlepszych, bezpiecznych materiałów i technologii dostosowanych do dziecięcego wieku, MEE Audio zadbało również o wyjątkowe brzmienie KidJamz 3. Dźwięk stereo jest wyraźny i czysty, a jednocześnie płynny i nie męczący. Słuchawki można podłączyć do każdego urządzenia z wyjściem słuchawkowym 3.5mm jack: komputerów PC, laptopów, konsol do gier, tabletów, smartfonów itd.

Specyfikacja:

Przetworniki: Dynamiczne

Obudowa:          Zamknięte

Przetwornik: 30mm

Impedancja: 85 Ohm

Skuteczność: 115dB (z limiterem 85dB)

Pasmo przenoszenia: 20 – 20.000Hz

Złącze słuchawkowe: 3,5 mm

Wzmocniony kabel: 1.2m

Wtyk: 3.5mm mini jack

Kolor: czarny lub niebiesko-fioletowy

Waga: 128g

Cena: 149zł

MEE Audio KidJamz 3 (
MEE Audio KidJamz 3

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Polecana książka

    • książka Sprzedawaj w sieci! (Wersja elektroniczna (PDF))