Maxcom FW43 Cobalt 2 – nowa wersja popularnego smartwatcha

Smartwatche posiadają wiele zalet, które doceniają ich użytkownicy, co z kolei przekłada się na ich wzrastającą popularność. Sprawiają, że korzystanie ze smartfona jest o wiele wygodniejsze, motywują do aktywności fizycznej, czy pozwalają monitorować stan zdrowia użytkownika. Taki jest też nowy produkt w ofercie polskiej marki Maxcom – FW43 Cobalt 2.

Wygoda

Nowy smartwatch od Maxcom został wyposażony w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,28″ i rozdzielczości 240x240px. Do połączenia ze smartfonem wykorzystuje technologię Bluetooth 5.1. Sprawia to, że smartwatch Maxcom FW43 Cobalt 2 pozwala odbierać powiadomienia o połączeniach czy wiadomościach bezpośrednio na swoim ekranie. Menu inteligentnego zegarka zostało zaprojektowane w konwencji obrotowej tarczy, która umożliwia dostęp do poszczególnych funkcji i aplikacji, jak m.in. prognoza pogody. Ważną cechą nowego smartwatcha Maxcom FW43 Cobalt 2 jest długość jego pracy na jednym ładowaniu. Został on wyposażony w wydajną baterię o pojemności 210mAh, która zapewnia mu do 10 dni działania.

Personalizacja

Wszelkiego rodzaju zegarki postrzegane są jako doskonały dodatek do ubioru, który podkreśla nasz charakter. Również w tym zakresie smartwatche mają wiele do zaoferowania. Koperta Maxcom FW43 Cobalt 2 została zaprojektowana w klasycznym stylu i wykonana z wytrzymałych materiałów. Smartwatch dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz złotym. Inteligentne zegarki pozwalają na łatwą personalizację. W przypadku modelu Maxcom FW43 Cobalt 2 możliwa jest wymiana paska oraz wybór wzoru tarczy. Umożliwia to łatwe i szybkie dostosowanie się do potrzeb użytkownika.

Zdrowie i aktywność

Jedną z wielu zalet urządzeń z kategorii wearables są funkcje nadzorujące stan organizmu oraz programy treningowe.  Maxcom FW43 Cobalt 2 został wyposażony w monitory pracy serca, snu oraz ciśnienia i saturacji krwi. Ponadto posiada również krokomierz i osiem trybów sportowych.

Wielu z nas podczas aktywności fizycznej lubi akompaniament muzyki, dlatego Maxcom FW43 Cobalt 2 umożliwia zarządzanie playlistą ze smartfona na dotykowym ekranie zegarka. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu niesie ze sobą ryzyko pogorszenia się warunków atmosferycznych. Pomocna w tym zakresie jest aplikacja prognozy pogody, która wyświetla się na ekranie zegarka, oraz fakt, że Maxcom FW43 Cobalt 2 może pochwalić się odpornością na pył i wodę, określoną normą IP67.

Użytkownik może śledzić dane na temat treningów oraz swojego zdrowia również na ekranie smartfona, za pośrednictwem aplikacji DA FIT, która jest kompatybilna z nowym smartwatchem Maxcom FW43 Cobalt 2.

Dane techniczne Maxcom FW43 Cobalt 2:

Wyświetlacz:                     1.28” TFT

Rozdzielczość:   240×240px

Bateria:                                210mAh

Czas pracy:                         9–10 dni

Łączność:                            Bluetooth 5.1

Wytrzymałość: IP67

Zdrowie:                              Monitor pracy serca, ciśnienie krwi, saturacji, snu, krokomierz, 8 trybów sportowych

Wersje kolorystyczne:   czarny i złoty

Aplikacja:                            DA FIT

Liczba tarcz:                       100

Wymiary:                            50×45×11mm

Waga:                                   51g

Udogodnienia:                  Tryb kinowy, Tryb oszczędny, Latarka

Maxcom FW43 Cobalt 2
Maxcom FW43 Cobalt 2