Sony uruchamia w Polsce Sony Store Online i usługę Configure to Order dla notebooków VAIO®

Sony uruchomiło polską wersję sklepu internetowego Sony Store Online w witrynie internetowej www.sony.pl, a także wprowadziło usługę „VAIO szyte na miarę”, czyli możliwość personalizacji komputera VAIO® podczas zakupu.

Sony Store Online

Klienci internetowego sklepu mają dostęp do najszerszego na rynku asortymentu produktów Sony. W przyszłości w ofercie sklepu znajdą się ekskluzywne modele, które w przedsprzedaży będzie można zamawiać tylko poprzez internet. W Sony Store Online regularnie będą również udostępniane nowe oferty promocyjne niedostępne w innych kanałach sprzedaży.

W ramach zakupów w Sony Store Online klienci mogą liczyć na darmową dostawę, 30-dniowy termin zwrotu produktu, a także dostęp do usługi personalizacji notebooków VAIO®. Klienci mają również do dyspozycji telefoniczne biuro obsługi dostępne pod numerem 0 801 382 462, a także pomoc mailową pod adresem customersupport.pl@eu.sony.com.
VAIO_Fit_15E

VAIO szyte na miarę

„VAIO szyte na miarę” to dostępna wyłącznie w Sony Store Online usługa polegająca na stworzeniu własnego notebooka VAIO® o parametrach wybranych z dostępnych podzespołów przez klienta. W ramach usługi klienci mogą łatwo i szybko skonfigurować parametry i wygląd zamawianego komputera VAIO®. Personalizacja ma na celu dopasowanie notebooków do indywidualnych upodobań użytkownika i stworzenie prawdziwie osobistego komputera VAIO®, który podkreśli osobowość klienta i jednocześnie sprosta jego wymaganiom sprzętowym.

Mechanizm personalizacji składa się z kilku etapów. Po wybraniu odpowiedniego notebooka VAIO® w Sony Store Online, klient dobiera kolory (często z kolorów/wykończeń dostępnych tylko online), wybiera procesor, rozmiar pamięci, dysk, wyświetlacz i inne elementy systemu oraz dodatkowo rozszerza możliwości swojego notebooka za pomocą akcesoriów VAIO®, w skład których wchodzą torby lub pokrowce, myszy i klawiatury, akumulatory, adaptery sieciowe i wiele innych elementów.

Vaio szyte na miarę

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Polecana książka

    • książka Grow Your Business - Powiększ swój biznes (Wersja audio (MP3))