Nowoczesne kanały komunikacji interpersonalnej

W dobie bezustannego rozwoju cywilizacji, nauki, techniki i technologii wielkie korporacje szczególny nacisk kładą na rozwój różnorodnych kanałów komunikacji międzyludzkiej. Codzienne życie oraz kontakty między osobami prywatnymi, partnerami biznesowymi, pracownikiem a przełożonym znacznie ułatwiają wszechobecne telefony komórkowe, laptopy, komputery stacjonarne, poczta elektroniczna, portale społecznościowe oraz komunikatory, dzięki którym poszczególne osoby pozostają w stałym kontakcie o każdej porze dnia i nocy. W nowoczesnych korporacjach oraz firmach poczta mailowa stanowi podstawowe i najważniejsze narzędzie komunikacji pomiędzy pracownikami, menedżerami i dyrektorami.

Innowacyjne rozwiązanie – list online

W dwudziestym pierwszym wieku  zdecydowana większość osób korzysta z poczty elektronicznej, ale niestety nie wszystkie dokumenty czy listy mogą zostać przefaksowane lub wysłane drogą mailową, stąd też koniecznością staje się wizyta na poczcie.  Wysłanie listu tradycyjną drogą pocztową w praktyce oznacza stanie w długiej kolejce, a dodatkowo wymaga zakupu koperty, jej zaadresowania, nadania, wypełnienia druku, zakupu i naklejenia znaczka. Regularne wysyłanie korespondencji przez duże korporacje lub większe firmy oznacza dla zapracowanych biznesmenów lub ich asystentów i sekretarek stratę drogocennego czasu. Idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych osób oraz firm jest list online, znajdujący się w ofercie Envelo, który pozwala na redukcję kosztów i oszczędność czasu. Oznacza bowiem możliwość wysłania listu lub dokumentów bez konieczności wychodzenia z domu bądź biura i wizyty na poczcie.

List online  – jak to działa?

Listy online stanowią innowacyjne rozwiązanie, będące przede wszystkim odpowiedzią na rosnące potrzeby i oczekiwania klientów prywatnych, instytucji publicznych oraz firm i korporacji wobec tradycyjnej wysyłki korespondencji. Envelo umożliwia między innymi wysłanie listu online, zarówno krajowego jak i zagranicznego, zwykłego i priorytetowego, bez konieczności wychodzenia z domu lub biura, tworzenie znaczków, kopert i pocztówek z własną, indywidualną i oryginalną grafiką bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Dzięki temu korespondencja zyskuje profesjonalny charakter, a co więcej staje się znakiem rozpoznawczym danej firmy na tle konkurencji. Wysłanie listu online jest natomiast niezwykle proste jak również pozwala zredukować wszelkie koszty i czas do absolutnego minimum. Wystarczy bowiem odwiedzić stronę, zarejestrować się na portalu, a następnie wybrać opcję „wyślij Neolist.” Całym procesem kopertowania i nadania listu zajmują się natomiast doświadczeni i odpowiednio wyszkoleni pracownicy.  W przypadku listów poleconych nadawca otrzymuje potwierdzenie w formie elektronicznej, zyskując gwarancje, ze jego list nie zaginie w drodze do adresata.

list online Envelo

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.