Nowa seria banków energii od TP-Link – Vivid

Smartfony i tablety służą nam między innymi do szeroko pojętej rozrywki. Muzyka, gry, filmy, Internet- to wszystko sprawia, ze bateria szybko się rozładowuje. Niestety nie zawsze mamy dostęp do źródła zasilania w postaci gniazdka elektrycznego. Idealnym rozwiązaniem jest bank energii. Po świetnym przyjęciu banków energii TP-Link z serii Ally przyszedł czas na nowe kompaktowe urządzenia z serii Vivid. Pierwszym z nich jest bank energii TL-PBG6700.

Akumulator jest sercem banku energii. Urządzenia z serii Vivid korzystają z akumulatorów LG o zwiększonej żywotności i wolniejszym procesie wyczerpywania się. Oryginalna pojemność banku utrzymuje się aż do 500 pełnych cykli ładowań. Zastosowanie przy produkcji wysokiej jakości podzespołów sprawia, że utrata energii podczas ładowania została ograniczona do minimum.

Wiemy, że Twój czas jest bardzo cenny, dlatego zastosowaliśmy technologię inteligentnego ładowania TP-Link oraz zwiększyliśmy moc wyjściową do 5V/2,4A. Sprawia to, że TL-PBG6700 jest w stanie ładować urządzenia do 65% szybciej, zaoszczędzając do 40% Twojego czasu. Nasz bank energii ma pojemność 6700 mAh, a aby w pełni go naładować wystarczy 2,4 godziny.

W kwestii bezpieczeństwa nigdy nie idziemy na kompromis. Banki energii z serii Vivid wykorzystują najnowsze zabezpieczenia, aby uchronić twoje urządzenia przed zwarciami, przepięciami, przetężeniami elektrycznymi, nadmiernymi ładowaniem i rozładowaniem, a także przed przegrzaniem.

TL-PBG6700 jest lekki i kompaktowy, obudowa jest pokryta miękką powłoką polimerową, dzięki czemu idealnie leży w dłoni, a czarno-złote wykończenia nadają mu prosty i elegancki wygląd.

Bank energii zgodny jest z urządzeniami smart, obsługującymi systemy iOS, Android, Windows oraz z większością urządzeń zasilanych poprzez USB. TL-PBG6700 naładuje więc zarówno urządzenia z bateriami o dużej mocy, takie jak tablety, jak i drobny sprzęt czyli przenośne urządzenia smart.

Specyfikacja techniczna TL-PBG6700 dostępna jest na stronie.

TP-Link TL-PBG6700 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest roczną gwarancją.

tl-pbg6700

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.