Keylogger

Czyli być jak James Bond

Keylogger gadżet który na pewno przyda się poszukującym dowodów zdrady drugiej połowy, zatroskanym rodzicom którzy chcieliby wiedzieć co ich pociecha robi przed komputerem (kontrola rodzicielska), czy pracodawcom którzy mają podejrzenia co do efektywności i uczciwości pracowników. Dawno temu keylogger kojarzył się tylko z niebezpiecznym wirusem, w obecnych czasach keyloggery mogą być na naszych usługach.
Na stronie www.keylogger-szpieg.pl, znajdziemy programy i urządzenia polskiego producenta iTmax. Produkty na tej stronie pozwolą nam, szpiegować co dzieje się na komputerze na którym zainstalowane jest oprogramowanie. Zebrane dane możemy zapisać na dysku twardym, lub nawet wysyłać mailem na naszą skrzynkę poczty elektronicznej.

Co ciekawe programy nie tylko zapisują to co było wpisywane z klawiatury, potrafią również wykonywać zrzuty ekranu (screenshooty), zapisywać historie odwiedzanych stron internetowych (nawet w trybie prywatnym) czy w droższych wersjach nagrywać rozmowy głosowe wykonywane na czatach głosowych typu skype itp., dźwięki w otoczeniu komputera, czy nawet wykonywać zdjęcia z kamerki zainstalowanej w komputerze.

Tak zebrane dowody zdrady możemy użyć w sądzie i stanowią twardy dowód na nieuczciwość drugiej połowy. Jak zapewnia Producent działanie programów jest całkowicie dyskretne i bezpieczne.
Dzięki temu za niewielką opłatą przysłowiowy Kowalski czy Kowalska może zamienić się w rasowego agenta wywiadu w nowoczesnym wydaniu – eBonda.

Oprócz produktów do kontroli komputera na stronie znajdziemy również oprogramowanie na telefony z systemem Android spyphone. Spy phone pozwala nagrywać rozmowy, szpiegować wysyłane i odbierane smsy, zapisywać historie odwiedzanych stron internetowych, kontakty, nawet zapisywać lokalizacje w której znajdował się telefon. Tak samo jak w przypadku programów na pc, zebrane dane program wyśle na nasz adres poczty elektronicznej.

Co ciekawe produkty cały czas są rozwijane i według producenta kilka razy w roku wydawane są aktualizacje.

Pozostaje tylko pytanie które użytkownik musi sam sobie zadać, czy chce poznać prawdę, czasami może być to niestety gorzka prawda. (foto sxc.hu)

keylogger

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Polecana książka

    • książka Sprzedawaj w sieci! (Wersja drukowana)