BoxOff – premiera platformy dystrybucji cyfrowej firmy Techland.

Firma Techland z przyjemnością informuje o premierze platformy dystrybucji cyfrowej – BoxOff. W ofercie sklepu znajdują się produkty z katalogu firmy: zarówno stworzone przez Techland jak i wydawane przez Techland. Oferta dedykowana dla polskich graczy dostępna jest w cyfrowej dystrybucji na stronie boxoffstore.pl.

BoxOff to platforma dystrybucji cyfrowej, będąca autorskim rozwiązaniem firmy Techland. Została stworzona na bazie wieloletnich doświadczeń i gruntownej wiedzy na temat rynku. Platforma dopasowana jest do potrzeb i wyzwań jakie stawiają obecne wymogi konsumenckie. BoxOff jest przyjazny użytkownikowi, intuicyjny, a także spełnia wszelkie normy i wymogi bezpiecznych transakcji finansowych.

„Nadszedł czas na oficjalne otwarcie cyfrowego sklepu Techlandu. Od dzisiaj można korzystać ze specjalnie przygotowanej oferty, w której znajdziemy gry produkowane jak i wydawane przez Techland. Sklep jest cały czas rozwijany i udoskonalany. Tworzony jest dla naszych Klientów, dlatego najbliższe tygodnie przeznaczymy na wysłuchanie wszelkich opinii użytkowników.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.„Cały czas bardzo intensywnie pracujemy nad usprawnieniem naszych wirtualnych półek, dlatego już w najbliższej przyszłości szykujemy wiele niespodzianek.” – dodaje Gawlikowski.

 

BoxOff premierowo startuje ze specjalną ofertą dla graczy. W dniach od 2 do 6 października będzie aktywna promocja, w której gry dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie – już od 2,99 zł! Wszystkie produkty przeznaczone są na platformę PC oraz oferowane w dystrybucji cyfrowej. Warto śledzić fanpage sklepu BoxOffhttps://www.facebook.com/BoxoffStorePl – gdyż to dopiero początek niespodzianek, które szykowane są dla graczy.

Więcej informacji o sklepie dystrybucji cyfrowej i promocjach:

www.boxoffstore.pl

BoxOff promocje 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Polecana książka

    • książka Allegrowy Super Sprzedawca (Wersja elektroniczna (PDF))