Aktualizacja aplikacji Philips Hue – inteligentne oświetlenie domu stało się jeszcze bardziej inteligentne

  • Dostępna już w tym miesiącu dla urządzeń z systemem IOS i Android
  • Wygodne skróty jeszcze bardziej ułatwiają ustawienie oświetlenia w danym pomieszczeniu i dostosowanie poszczególnych punktów świetlnych
  • W jednej chwili odmień swoją przestrzeń za pomocą 30 kolorowych scen świetlnych starannie dobranych przez projektantów oświetlenia

 

Signify,  światowy lider branży oświetleniowej ogłosił, że wprowadzi już w tym miesiącu obszerną aktualizację aplikacji Philips Hue na urządzenia z systemami IOS i Android. Konsumentom spodobają się zarówno nowe funkcje, jak i zwiększenie możliwości, jakie obecnie daje aplikacja. Dzięki nim będą mogli nie tylko łatwo i szybko sterować systemem oświetlenia Philips Hue, ale także go spersonalizować.

Sprawiliśmy, że inteligentne oświetlenie domu jest jeszcze bardziej inteligentne. Obsługa naszej aplikacji jeszcze nigdy nie była tak prosta. Do nowych funkcji należą skróty, dzięki którym z łatwością ustawisz oświetlenie w poszczególnych pomieszczeniach. Narzędzia te dają możliwość wybierania kolorów oraz 30 nowych scenerii, które umożliwiają natychmiastowe uzyskanie odpowiednich efektów dostosowanych do Twojego nastroju lub szczególnej chwili”, powiedział Jasper Vervoort, Head of Marketing and Product Management, Home Systems & Luminaires w Signify. „Projektując aktualizację, konsultowaliśmy się z projektantami oświetlenia, specjalistami ds. doświadczeń użytkowników i co najważniejsze, z naszymi klientami. Wskutek tego powstała aplikacja świetnie obsługująca najbardziej pożądany na świecie inteligentny system oświetlenia domu”.

 

Prosta nawigacja dla jeszcze bardziej inteligentnego oświetlenia domu

Nowy wygląd i wygodne skróty w aplikacji pomagają dostosować inteligentny system oświetleniowy Philips Hue jedynie za dotknięciem ekranu.  Na przykład, po jednokrotnym naciśnięciu i przytrzymaniu palca na ikonie ustawień dla danego pomieszczenia lub określonego punktu oświetleniowego można zmienić kolor światła lub wybrać cztery ostatnio używane scenerie.

 

Stwórz upragniony nastrój bez wysiłku

Aby przekształcić oświetlenie w swoim domu w niezwykłe doznanie, użyj nowego narzędzia wybierania kolorów.  Funkcja ta pozwala pogrupować lub rozdzielić punkty świetlne w danym pomieszczeniu i łatwo wybrać konkretny odcień bieli lub określony kolor z naszej palety.

 

Aplikacja daje dostęp do 30 nowych scen świetlnych starannie dobranych przez naszych projektantów oświetlenia.  Za pomocą prostego dotknięcia, możesz cieszyć się atmosferą zachodu słońca w Honolulu, albo wieczoru w londyńskiej dzielnicy Soho i dopasować oświetlenie do swojego nastroju.  Zaktualizowana aplikacja zawiera jeszcze więcej scen do wyboru i pozwala łatwo je spersonalizować według preferencji użytkownika.  Aplikacja wydobywa kolory z Twoich ulubionych obrazów i w inteligentny sposób wykorzystuje je do oświetlenia danego pomieszczenia, przenosząc atmosferę i wprowadzając barwy obrazów w życie.

Hue_App

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.