Rise Of The Guardians w planie wydawniczym firmy Cenega

Cenega informuje, że gra Rise of The Guardians na konsole Playstation 3 oraz Xbox 360 trafiła do planu wydawniczego firmy. Tytuł pojawi się w sklepach 23 listopada.

Rise of the Guardians to gra wideo oparta na serii książek z cyklu The Guardians of Childhood autorstwa Williama Joyce’a, a także filmie animowanym o tym samym tytule. W grze spotykamy grupę Strażników, w której skład wchodzą: North (św. Mikołaj), Tooth (Zębowa Wróżka), Bunnymund (Królik Wielkanocny), Sandman (Piaskun) i Jack Frost, a naszym celem będzie powstrzymanie planów złego ducha – Pitcha, który pragnie zarazić wszystkie dzieci na świecie koszmarami i zniszczyć ich marzenia.

Aby tego dokonać wcielimy się w jednego z bohaterów. Każdy z nich dysponuje unikatowymi umiejętnościami i uzbrojeniem, które z czasem może rozwijać. Dodatkowo współpracując jako grupa Strażnicy potrafią aktywować specjalne, zespołowe umiejętności przydatne szczególnie w walkach z dużą liczbą przeciwników.

Rozgrywka zaprojektowana została z myślą o zabawie w trybie wieloosobowej kooperacji, w którym gracze przejmują kontrolę nad poszczególnymi członkami drużyny Strażników.

Oprawa audio-wizualna Rise of the Guardians nawiązuje do filmu. Deweloperzy z Torus Games dołożyli starań, aby zarówno głównej postaci jak i lokacje (np. Pałac Zębowej Wróżki, Warsztat św. Mikołaja i ostoja Wielkanocnego Królika) w dużym stopniu przypominały kinowe pierwowzory.

Cechy gry:

 

·         Walcz swoją ulubioną postacią z filmu: North (św. Mikołaj), Tooth (Zębowa Wróżka), Bunnymund (Królik Wielkanocny), Sandman (Piaskun) i Jack Frost.

·         Wyrusz na epicką przygodę i pokonaj złego ducha Pitcha.

·         Rozwijaj swoją postać dzięki unikatowym umiejętnościom i dodatkowemu uzbrojeniu.

·         Odkryj legendarne królestwo Strażników w tym lokacje takie jak: Pałac Zębowej Wróżki czy Warsztat św. Mikołaja.

·         Graj wraz z trzem przyjaciółmi w trybie drop-in-and-out.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Polecana książka

    • książka Strategia sukcesu firmy (Wersja elektroniczna (PDF))