Premiera Tales of Xillia

Cenega informuje, że równocześnie z europejską premierą, w sklepach dostępna już jest gra RPG dedykowana konsoli Playstation 3, pt. TALES OF XILLIA.

 

Tales of Xillia przedstawia historię Jude’a Mathisa, zdolnego studenta medycyny uczęszczającego do stołecznej uczelni oraz Milli Maxwell – tajemniczej kobiety, której  towarzyszą cztery niewidzialne istoty. Gracz będzie miał możliwość wcielenia się w obydwie postaci przeżywając ich przygody podczas eksploracji świata Rieze Maxia, gdzie ludzie i duchy żyją razem w harmonii. Królestwo Rashugal zostało doświadczone przez potężne źródło, które wyniszczyło całą energię tego świata. Zdając sobie sprawę z zagrożenia, Jude i Milla postanawiają wyruszyć w podróż i zniszczyć niebezpieczeństwo, by przywrócić równowagę światu.

 

Warto zaznaczyć, że w Polsce, cały nakład premierowy gry ukazał się w specjalnym wydaniu (przy zachowaniu standardowej ceny gry) wzbogaconym o dodatki: 52-stronicowy album z grafikami oraz płytę z muzyką z gry.

 

Cechy gry:

– Nowy sposób ekspresji graficznej – twórcy gry, dzięki wiedzy i technice zdobytej przez 15 lat, byli w stanie odwzorować świat jak i postacie w naturalny, pełnowymiarowy sposób, dzięki czemu gracze będą mogli poczuć otaczający ich świat.

– Dual Raid Linear Motion Battle System – ostatnia wersja najbardziej dynamicznego systemu walki jRPG pozwala graczom na uzyskania przewagi w bitwie, dzięki użyciu Linked Combat System,by połączyć postaci w celu ataków drużynowych, obrony jak i wsparcia.

– Głęboka i bogata historia opisana oczami dwóch głównych bohaterów – wybierz spośród dwóch dostępnych bohaterów i przeżyj historię z ich perspektywy, doświadczając zdarzeń dedykowanych osobno dla ścieżki Jude’a lub Milli.

– Ogromna zawartość gry – oprócz głównej fabuły, zbadaj wspaniały świat Rieze Maxia oraz weź udział w mini zadaniach nie należących do głównego wątku gry, poznając cechy bohaterów oraz wiele innych zdolności odkrywanych w trakcie rozgrywki.

Tales of Xillia
Tales of Xillia zawartosc

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.