Najpopularniejsze serie foteli DXRacer

Fotele DXRacer zyskały ogromną popularność na całym świecie, dzięki swojej wszechstronnej funkcjonalności, która została doceniona nie tylko przez zawodowych graczy i świat gamingu, ale również przez tych, którzy spędzają sporo czasu przed komputerem pracując. Osoby ceniące sobie wygodę oraz doskonałą jakość postawiły już dawno na krzesła DXRacera, a dobra sława tych foteli sprawia, że z każdym miesiącem stają się coraz bardziej pożądane i poszukiwane.

 

DXRacer proponuje swojej klienteli naprawdę spory wybór i są to zawsze fotele dla graczy wymagających, które charakteryzują się mocną konstrukcją, wysokiej klasy mechaniką i ciekawym charakterem. Jedną z bardziej cenionych linii jest DXRacer Racing, która swoje wysokie notowania zawdzięcza pełnej kontroli nad ustawieniami, jaką otrzymuje wraz z fotelem jego użytkownik. Każdy fotel gamingowy z serii Racing to przestronne, bardzo komfortowe oparcie oraz siedzisko, których ustawienia gracz modyfikuje zgodnie z własnymi preferencjami. Jest to udogodnienie, które pozwala na wielorazową transformację fotela, w skutek której za każdym razem otrzymujemy mebel odzwierciedlający aktualne potrzeby. W tym fotelu nie trzeba grać wyłącznie w jednej pozycji, tylko dobrać taką, która jest najodpowiedniejsza w danym momencie.  Dużym zainteresowaniem w świecie gamingu cieszą się również fotele dla graczy DXRacer Drifting. Ich niezawodność dostrzegli topowi gracze, którzy oczekiwali, by ich fotel komputerowy był niezawodny w każdym momencie rozgrywki. Na tym modelu z pewnością mogą polegać, ponieważ każdy jego element kreowano z zamysłem stworzenia kolejnego udogodnienia, dla tego kto będzie w nim siedział. Producent w swoim asortymencie ma  także inne chętnie wybierane fotele dla graczy, a mianowicie DXRacer Formula. Ten fotel komputerowy już w pierwszym kontakcie zdobywa uznanie, ponieważ jego wygląd sugeruje, iż jest to sprzęt mocny i bezawaryjny. W trakcie użytkowania okazuje się zawsze, że posiada nie tylko dostrzeżone na początku zalety, ale jest również wygodny i z pomocą kilku ruchów adaptuje się do naszych bieżących oczekiwań.

Popularność tych trzech serii foteli DXRacer jest również zasługą komponentów z najwyższej półki, które posłużyły do ich wyprodukowania. To właśnie one decydują o wytrzymałości oraz wygodzie jaką cechuje się dobry fotel gamingowy. Sportowa sylwetka i nowoczesne obicie z ekologicznej skóry uzupełniają ich nowoczesną formę,  trafiając tym samym w specyficzny i nietuzinkowy gust graczy na całym świecie.

Zobacz wszystkie serie produktowe DXRacer – http://gamera.pl/manufacturer/…

 

fotel gracza

dxracer