Jak wykupić subskrypcję Xbox Live Gold taniej?

Chcesz razem ze swoimi znajomymi korzystać z gier na konsoli Xbox One lub Xbox 360? W takim przypadku trzeba będzie wykupić specjalną subskrypcję Xbox Live Gold. W sklepie Microsoft za cały rok zapłacimy obecnie 249 złotych. Są jednak sposoby na to, aby stać się posiadaczem Xbox Live Gold taniej. Gdzie warto zrobić zakupy?

 

Dzięki dołączeniu do grona członków Xbox Live Gold możemy nie tylko grać ze znajomymi czy nieznajomymi w różne gry przez konsolę, ale także uzyskujemy dostęp do szeregu innych korzyści. Warto wskazać między innymi na darmowe gry dostępne w ramach abonamentu co miesiąc, atrakcyjne obniżki dochodzące nawet do 75%, a także na dostęp do grup i czatu grupowego.

Ile kosztuje dołączenie do Xbox Live Gold?

Jak wspomnieliśmy już na wstępie, za rok uczestnictwa w subskrypcji Xbox Live Gold będziemy musieli zapłacić 249 złotych. Możemy wykupić również członkostwo na 1 miesiąc w cenie 29 złotych lub na 3 miesiące za 79 złotych.

Możemy jednak natknąć się na wiele ofert na doładowania Xbox Live Gold, które są znacznie tańsze od tych podanych na stronie Microsoft cen. Wynika to przede wszystkim z faktu, że kody przeznaczone do uruchomienia subskrypcji kupowane są w innych krajach, gdzie są tańsze niż u nas. Możemy wtedy zapłacić nawet około 160-170 złotych za cały rok korzystania z Xbox Live Gold.

Jak bezpiecznie kupić Xbox Live Gold w niższej cenie?

Gdy chcemy kupić dostęp do Xbox Live Gold bezpiecznie, w takim przypadku najlepiej zrobić to na stronie internetowej Microsoft z poziomu komputera czy swojej konsoli. Gdy chcemy kupić kod taniej, wówczas musimy pamiętać o tym, że czasami kody te są oferowane przez sklepy czy osoby, którym nie powinniśmy ufać. Może zdarzyć się wtedy, że kod nie zadziała, na przykład będzie używany, a my będziemy mieć trudności z odzyskaniem pieniędzy od sprzedającego.

Dlatego doładowania Xbox Live Gold powinniśmy kupować w sprawdzonych, mających dobre opinie sklepach. Wiele z nich prowadzi specjalne promocje, dlatego możemy kupić w nich kody w jeszcze niższych cenach!

pexels-photo-245252