ENDLESS SPACE W PLANIE WYDAWNICZYM TECHLANDU.

Wydawnictwo Techland informuje, ze już w październiku wprowadzi na rynek znakomitą strategię 4X – Endless Space, która zostanie udostępniona graczom w polskiej wersji językowej, w najbogatszej opcji –  Emperor Edition.

Endless Space to znakomita strategia 4X rozgrywana w trybie turowym. Akcja gry jest osadzona w odległej przyszłości. Galaktykę zamieszkuje osiem potężnych cywilizacji. Zadaniem gracza jest objęcie kontroli nad jedną z nich i podporządkowanie pozostałych. Gracz kolejno kolonizuje planety, rozwija gospodarkę, a także opracowuje nowe technologie. W grze ogromnie ważny jest aspekt strategiczny, a także bitwy, które są rozgrywane w systemie turowym. W drodze do zwycięstwa pomogą graczowi m.in. zdolności z zakresu dyplomacji czy handlu.

Endless Space to także spektakularne bitwy kosmiczne z udziałem potężnych armad, które osadzone są w setkach systemów planetarnych z unikatowymi planetami, które skrywają jedyne w swoim rodzaju surowce i sekrety. Bardziej wytrwali gracze podczas eksploracji naturalnych satelitów poszczególnych planet, mogą znaleźć na nich artefakty dawno wymarłych ras.

 Przygotowany został też rozbudowany system modyfikowania statków, który pozwala samodzielnie wybrać uzbrojenie, opancerzenie, systemy pokładowe czy napęd. Gra umożliwia także błyskawiczne przenoszenie się z gwiezdnych starć, do widoku strategicznego, z którego możemy zarządzać naszym imperium.

W Endless Space możliwa jest także rozgrywka on-line, w której wszystkie strony wykonują swoje ruchy jednocześnie, co znacznie przyśpiesza zabawę w trybie multiplayer.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.