TL-PB10000 oraz TL-PB20000 – dwa nowe litowo-polimerowe powerbanki w ofercie TP-Link

Mimo, że akumulatory w urządzeniach mobilnych są coraz bardziej pojemne, smartfony wciąż potrafią się rozładować w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Nawigacja, gry, komunikatory, streaming muzyki i seriali – to wszystko sprawia, że telefon może  potrzebować doładowania nawet kilkakrotnie w ciągu doby.

Rozwiązaniem tego problemu są bardzo pojemne powerbanki od TP-Link: TL-PB10000 oraz TL-PB20000. Pierwszy z nich ma baterię o pojemności 10000mAh i pozwala na trzy, czterokrotne naładowanie smartfona. Drugi z nich wyposażono w akumulator o pojemności aż 20000mAh, co pozwoli naładować przeciętny smartfon nawet osiem razy. Dzięki zastosowaniu litowo-polimerowych baterii oba urządzenia zmieszczą się w kieszeni spodni: są poręczne, cienkie i lekkie. Obudowa z wysokiej jakości tworzywa nadaje im prosty i elegancki wygląd.

Zarówno TL-PB10000 jak i TL-PB20000 doskonale sprawdzą się w podróży. Dzięki dwóm portom ładującym w tym samym czasie doładujesz nie tylko własny smartfon, ale możesz również poratować przyjaciela w potrzebie. Zastosowane w TL-PB10000 oraz TL-PB20000 ogniwa umożliwiają jednoczesne ładowanie banków energii oraz podłączonych do nich urządzeń. Dzięki zastosowaniu szybkich, inteligentnych portów, powerbanki TP-Link ładują urządzenia mobilne nawet do 65% szybciej niż oryginalny zasilacz. Moc wejściowa 2,1A umożliwia szybkie uzupełnienie energii powerbanka.

Oba banki energii od TP-Link posiadają ochronę przed zwarciami, przetężeniami, przepięciami oraz nadmiernym rozładowaniem i naładowaniem: kontrolują moc dostarczaną ładowanemu urządzeniu, zapewniając jego bezpieczeństwo. Dodatkowo powerbanki zapobiegają zbyt dużemu nagrzewaniu się ładowanego urządzenia, utrzymując jego temperaturę na optymalnym poziomie.

Produkty objęte są 2-letnią gwarancją.

TL-pb20000