Teufel w Polsce – wysoka jakość dźwięku w przystępnej cenie

Producent sprzętu audio – firma Teufel planuje ekspansję w Europie. Polska znalazła się wśród rynków, na których skupia się niemieckie przedsiębiorstwo. Teufel oferuje wysokiej jakości produkty i akcesoria audio. Producent samodzielnie projektuje i sprzedaje urządzenia. Stara się przyciągnąć fanów czystego brzmienia korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

Głośniki z tradycją

Teufel to niemiecki producent, który w ubiegłym roku miał okazję świętować 40-lecie istnienia. W tym czasie udało mu się rozwinąć z niszowego podmiotu dla wąskiej grupy entuzjastów w uznaną markę. Teufel koncentruje się na sprzedaży online, ale w 2014 roku zdecydował się otworzyć flagowy salon w Berlinie. Klienci mogą tam skorzystać z porad ekspertów marki i przetestować produkty. W ciągu kolejnych lat powstały nowe sklepy i producent ma plany dalszej rozbudowy siatki swoich salonów. Sam sprzęt konstruowany i projektowany jest w laboratorium w Berlinie. Firma oferuje różnego rodzaju urządzenia audio, poczynając od klasycznych głośników poprzez głośniki przenośne, soundbary, radia internetowe, a na słuchawkach kończąc. Produkty wyróżniają się eleganckim designem oraz wysokiej jakości dźwiękiem w przystępnej cenie. Teufel stara się edukować konsumentów w tematyce jakości dźwięku, tak aby każdy mógł w pełni docenić pracę niemieckich inżynierów i czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.

Propozycje dla każdego

Kolumny Ultima 40 to dla Teufel produkt kultowy i jednocześnie najpopularniejszy sprzęt w ofercie niemieckiego producenta. Zbalansowany dźwięk, głęboki bas oraz elegancki design docenią entuzjaści każdego rodzaju muzyki. Ultima 40 sprawdzą się także jako dodatkowe głośniki do telewizora. Zestaw dostępny jest w wersji pasywnej i aktywnej.

Ultima 40 dostępne są w sklepie internetowym Teufel w sugerowanej cenie detalicznej 1999 zł (wersja pasywna) oraz 3899 zł (wersja aktywna)

ultima 40
Ultima 40

Głośnik przenośny ROCKSTER GO to propozycja dla osób podróżujących. Kompaktowy i elegancki, pozwala na cieszenie się muzyką w dowolnym miejscu. Cechuje się wodoodpornością klasy IPX7 oraz pojemnym akumulatorem umożliwiającym odtwarzanie muzyki przez 12 godzin na jednym ładowaniu. Dodatkowo, zintegrowany mikrofon ułatwia korzystanie z asystentów głosowych jak Asystent Google czy Apple Siri.

ROCKSTER GO dostępny jest w sklepie internetowym Teufel w sugerowanej cenie detalicznej 649 zł

rockster go
Rockster go

Bezprzewodowy soundbar Cinebar Lux to uniwersalny i elegancki sprzęt dla każdego. Za wysoką jakość dźwięku odpowiedzialnych jest dwanaście głośników high-performance, cztery pasywne membrany basowe oraz Technologie Dynamore Ultra oraz Dynamore 3D. Cinebar Lux zapewnia wrażenia porównywalne z tymi zarezerwowanymi dla systemów kina domowego 5.1.

Cinebar Lux dostępny jest w sklepie internetowym Teufel w sugerowanej cenie detalicznej 3399 zł

cinebar lux
Cinebar Lux

Radio 3sixty to nowoczesne spojrzenie na tradycyjny odbiornik radiowy. Urządzenie, za pośrednictwem Internetu, zapewnia dostęp do stacji radiowych z całego świata. Jest kompatybilne również z usługą Spotify Connect. 360-stopnowy dźwięk oraz zintegrowany subwoofer oferują głębokie i czyste brzmienie w każdym kącie domu.

Radio 3sixty dostępne jest w sklepie internetowym Teufel w sugerowanej cenie detalicznej 1199 zł

radio 3sixty
Radio 3sixty

REAL BLUE to popularny model bezprzewodowych słuchawek Bluetooth wyróżniający się zamkniętą budową oraz dotykowym panelem pozwalającym na sterowanie muzyką, głośnością oraz odbieranie połączeń. Dzięki wydajnej baterii litowo-jonowej słuchawki mogą działać nawet do 30 godzin bez konieczności ładowania. REAL BLUE dostępne są także w wersji z aktywną redukcją hałasu otoczenia.

REAL BLUE dostępne są w sklepie internetowym Teufel w sugerowanej cenie detalicznej 999 zł

real blue
Real Blue