Smartfony Nokia – smartfonami dla biznesu

W programie Android Enterprise Recommended znajduje się obecnie aż 14 smartfonów Nokia, przeznaczonych do użytku biznesowego i zatwierdzonych przez Google. To więcej niż oferuje jakakolwiek inna marka.

Firma HMD Global, producent smartfonów Nokia, ogłosiła, że posiada w ofercie największą i najbardziej zróżnicowaną gamę smartfonów Android™ dedykowanych profesjonalnemu wykorzystaniu w biznesie. Do programu Android Enterprise Recommended dołączyły właśnie modele Nokia 9 PureView, Nokia 4.2 oraz Nokia 3.2 (3/32GB), które pomyślnie przeszły proces certyfikacji Google, spełniając tym samy najwyższe wymagania stawiane urządzeniom wykorzystywanym w firmach. 

Program Android Enterprise Recommended daje klientom biznesowym pewność, że smartfony należące do programu zostały zatwierdzone przez Google, jako w pełni spełniające standardy biznesowe. Obejmują one zarówno odpowiednio mocną specyfikację sprzętową, najnowszą wersję oprogramowania, łatwość wdrożenia w firmowych systemach informatycznych czy regularne aktualizacje zabezpieczeń. Program wyznacza najlepsze standardy w łatwości obsługi w różnych zastosowaniach biznesowych, umożliwiając firmom dokonywanie prostszych i inteligentniejszych wdrożeń w zakresie wyboru smartfonów.

Według ostatnich badań rynku przeprowadzonych przez HMD Global, 98% ankietowanych przedsiębiorstw w największych krajach Unii Europejskiej (Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania) twierdzi, że program Android Enterprise Recommended wpływa na to, jakie urządzenia zostaną wybrane do firmy. Ponad 50% przedsiębiorców twierdzi, że wybiera wyłącznie smartfony znajdujące się w programie Android Enterprise Recommended.

Po zaprezentowaniu na targach MWC 2019 trzech nowych smartfonów, HMD Global ma przyjemność ogłosić, że wszystkie one dołączyły teraz do programu Android Enterprise Recommended.

Są to zatem:

Nokia 9 PureView – pierwszy na świecie smartfon z aparatem wyposażonym w pięć obiektywów

Nokia-9-pureview

Nokia 4.2 – smartfon o wyjątkowo eleganckim wzornictwie wyposażony w dedykowany przycisk Google Assistant oraz funkcje sztucznej inteligencji wspierające wykonywanie zdjęć

nokia-4.2

Nokia 3.2 – smartfon z wiodącym w swojej klasie wyświetlaczem i możliwością pracy aż przez dwa dni, a także z dedykowanym przyciskiem uruchamiającym asystenta Google.

Nokia-3.2

– Nasza oferta smartfonów w programie Android Enterprise Recommended jest odpowiedzią na wymagania przedsiębiorców, którzy oczekują bezpiecznych, trwałych urządzeń, a które jednocześnie muszą odpowiadać na bardzo różne potrzeby pracowników. Nasze smartfony zapewniają bezpieczną komunikację w organizacjach na całym świecie – powiedział Andrej Sonkin, GM Enterprise Business, w HMD Global. – Zdobyliśmy naszą pozycję dostarczając smartfony dla wiodących europejskich przedsiębiorstw, które poszukiwały urządzeń, które ewoluują zgodnie z ich potrzebami i stają się coraz lepsze wraz dostępnością kolejnych aktualizacji. 

Bezpieczeństwo, wygoda i rozwój z myślą o biznesie

Wykorzystując moc Android One, smartfony Nokia zapewniają bezproblemowe działanie, a także są wolne od bloatware i niepotrzebnego oprogramowania.  Dostarczane są tylko z podstawowym zestawem preinstalowanych aplikacji, bez zbędnych dodatków mogących spowolnić pracę smartfonów czy skrócić ich czas pracy na baterii. W połączeniu z wyjątkowym designem i jakością, której można oczekiwać od telefonu Nokia, szerokie portfolio urządzeń pozwala dopasować odpowiednie z nich do potrzeb każdej firmy.

Przedsiębiorstwa, które już wybrały urządzenia Nokia, podkreślają ich unikalne cechy:

• Are: „Dwa lata gwarantowanych aktualizacji systemu operacyjnego Android były kluczowym powodem, dla którego zmieniliśmy smartfony na produkty Nokia.”

• SAP: „Bezpieczeństwo było jednym z głównych powodów, dla których wybraliśmy smartfony Nokia.”

• Mukava: „Nasi klienci często pracują z poufnymi danymi. Obietnica zawsze aktualnych poprawek bezpieczeństwa w telefonach Nokia była dla nas ważnym czynnikiem.”

• Yorkshire Building Society: „Doskonała cena Nokia 7 Plus i szybkie dostarczanie poprawek zabezpieczeń przez trzy lata to powód, dla którego wybraliśmy produkt Nokia.”

• Ineco: „Urządzenia Nokia zapewniają wysokiej jakości rozwiązania, które spełniają wszystkie nasze oczekiwania, a dedykowane wsparcie producenta w całym procesie wdrożenia dało nam prawdziwą wartość dodaną.” 

Doskonałe doświadczenia z użytkowania, które polepszają się wraz z upływem czasu

Smartfony Nokia zmieniają paradygmat wartości zarówno dla użytkowników końcowych, jak i przedsiębiorstw. Nie chodzi już tylko o specyfikacje urządzeń, ale o ewolucję doświadczenia użytkownika podczas korzystania z produktów dzięki licznym aktualizacjom. W przypadku smartfonów Nokia w programach Android Enterprise Recommended i Android One oznacza to urządzenia, które stają się coraz lepsze i bezpieczniejsze dzięki najnowszym aktualizacjom i innowacjom od Google.

Od możliwości łatwego przełączania aplikacji w zależności od potrzeb pracownika, aż po dodawanie nowych funkcji bezpieczeństwa, smartfony Nokia mają niezrównane osiągnięcia w zakresie wprowadzania najnowszych innowacji. To ewoluujące i adaptacyjne podejście sprawia, że praca na urządzeniach Nokia jest łatwiejsza i bardziej produktywna, a dla przedsiębiorstwa wyraźnie tańsza.

Wraz z wprowadzeniem funkcji, takich jak adaptacyjna bateria i adaptacyjna jasność czy możliwość pracy nawet przez dwa dni w przypadku wybranych modeli, smartfony Nokia spełniają oczekiwania nie tylko firmowych działów IT, ale także pracowników. Oprócz funkcji ukierunkowanych na przedsiębiorstwa, każdy smartfon posiada unikalne cechy doceniane przez użytkowników. Dzięki temu smartfony Nokia to idealne telefony służbowe, które pokochają użytkownicy.

Smartfony Nokia dostępne w programie Android Enterprise Recommended dopasowane są do zróżnicowanych potrzeb przedsiębiorców i ich pracowników. Oferta rozpoczyna się od niedrogich modeli takich jak Nokia 3.1 (sugerowana cena detaliczna 549 zł) czy Nokia 3.1 Plus oraz Nokia 3.2, poprzez doskonałych przedstawicieli średniej półki cenowej jak Nokia 4.2, Nokia 5.1, Nokia 5.1 Plus, Nokia 6.1, aż po zaawansowane modele jak Nokia 7.1, Nokia 8, Nokia 8 Scirocco i Nokia 8.1. Najbardziej wymagający użytkownicy, szczególnie miłośnicy mobilnej fotografii, mają natomiast do wyboru zaawansowany model Nokia 9 PureView w sugerowanej cenie detalicznej 2599 zł.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.