Słuchawki EAH-DJ1200 – doskonała funkcjonalność, trwałość oraz użyteczność przy pracy DJ-a

Technics przedstawił swój nowy model słuchawek dla DJ-ów: EAH-DJ1200. Model EAH-DJ1200 jest następcą słuchawek RP-DJ1200, których sprzedaż od momentu wprowadzenia na rynek w 1996 roku przekroczyła liczbę 500 000 sztuk. Słuchawki EAH-DJ1200 nie tylko dziedziczą po swoim poprzedniku ogólną koncepcję budowy, ale także pozwalają lepiej spełnić potrzeby dzisiejszych DJ-ów, oferując im więcej zaawansowanych funkcji, lepszą stylistykę oraz doskonałą jakość dźwięku. Oprócz typowego słuchania muzyki model EAH-DJ1200 umożliwia precyzyjne monitorowanie rytmu muzyki nawet w głośnych miejscach, na przykład klubach muzycznych i dyskotekach. Wykonanie w czarnym kolorze o matowym wykończeniu sprawia, że idealnie pasują do gramofonu DJ-skiego SL-1200MK7. Słuchawki EAH-DJ1200 będą wprowadzane do światowej sprzedaży na jesieni i zimą 2019 roku.

Czysty, wyrazisty dźwięk nawet w bardzo głośnym otoczeniu

Zaprojektowane od nowa przetworniki głośników 40 mm
Nowy głośnik wykorzystuje cewkę drgającą CCAW o średnicy 40 mm. Dzięki niej słuchawki generują czysty, szczegółowy dźwięk oraz mogą pracować z wysokim poziomem sygnału wejściowego (2500 mW) bez zniekształceń nawet przy większej głośności. A ze względu na dobre wyważenie dźwięku w każdym z zakresów muzyka odtwarzana przez DJ-a w mocno nagłośnionych miejscach nie ginie w zewnętrznym hałasie i możliwe jest komfortowe monitorowanie.

Dowolność przy monitorowaniu dzięki mechanizmowi pałąka z możliwością odchylania

Mechanizm odchylania nausznika o 270° EAH-DJ1200 to lekkie słuchawki typu nausznego. Obudowa ma mechanizmy odchylania z blokadą, dzięki którym słuchawek można używać do monitorowania jednym uchem. Ten model słuchawek daje się przystosować do każdego rodzaju monitorowania stosowanego przez DJ-ów. Słuchawki można złożyć w celu łatwiejszego przenoszenia i przechowywania.

Wysoka wytrzymałość i odporność na intensywne użytkowanie przez profesjonalnych DJ-ów.

Odłączany przewód z blokadą odłączenia
Łatwy do czyszczenia i utrzymania odłączany przewód. Jest on wyposażony w blokadę, która zapobiega przypadkowemu odłączeniu przewodu podczas używania. Rozciągany spiralny przewód z kątowym wtykiem, odporny na pękanie przewodów wewnętrznych gwarantuje łatwość użycia i podwyższoną trwałość. Jest on odporny na intensywne użytkowanie przez zawodowych DJ-ów w trudnych warunkach.

Styl „DJ Technics”
Nowa stylistyka z dominującą czernią
Zaprojektowane w oparciu o RP-DJ1200, które przez ponad 20 lat były jednym ze znakomicie sprzedających się produktów, słuchawki EAH-DJ1200 cechują się nowoczesnym wyglądem bazującym na czarnym układzie kolorystycznym. Charakteryzujące się wysoką trwałością i doskonałą funkcjonalnością słuchawki EAH-DJ1200 idealnie współgrają z gramofonem SL-1200MK7, również o czarnym matowym wykończeniu.

EAH-DJ1200

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.