Polska marka Bitinan wprowadza na rynek konsumencki pierwsze szyfrowane laptopy

Firma Bitinan wprowadza na rynek konsumencki dwa modele szyfrowanych laptopów o niedostępnym dotąd poziomie bezpieczeństwa i prywatności przechowywanych danych cyfrowych oraz ich anonimowej wymiany w sieci Internet.

Bitinan 13” i Bitinan 15” to ultrabooki stworzone by chronić poufność danych cyfrowych zapisanych na zaszyfrowanym dysku, zabezpieczać przed zagrożeniami wynikającymi z używania sieci Internet i wyeliminować ryzyko dostępu do prywatnych danych przez osoby trzecie.

Laptopy, poza standardowymi funkcjonalnościami biznesowymi i użytkowymi, wyposażone są w zabezpieczenia i narzędzia oparte o otwartoźródłowe technologie kryptograficzne wykorzystywane przez instytucje rządowe, wojskowe, finansowe, naukowo-badawcze oraz korporacje technologiczne.

Starannie dobrane, wysokiej jakości podzespoły produktów Bitinan zapewniają pełną zgodność, wysoką wydajność oraz bezpieczeństwo użytkowania oferowanych funkcjonalności. Dzięki precyzyjnie wykonanej aluminiowej obudowie, wysokiej jakości matrycy i estetycznym złotym detalom ultrabooki Bitinan to nie tylko zaawansowane narzędzie ale również prestiżowy gadżet.

Produkty marki Bitinan znajdują zastosowanie u osób poważnie traktujących swoją prywatność, które tworzą, przechowują lub pracują na wrażliwych danych, są narażone na inwigilację, szpiegostwo przemysłowe, fizyczny dostęp do sprzętu przez osoby niepowołane lub jego kradzież czy konfiskatę.

Zastosowane zabezpieczenia opierają się na rozbudowanych algorytmach i innowacyjnych rozwiązaniach kryptograficznych dzięki którym zarówno dane zapisane na dysku jak i te przesyłane w sieci Internet pozostają bezpiecznie zaszyfrowane, anonimowe i przede wszystkim prywatne.

laptop-btn_15