Philips 558M1RY – 55 cali, 4K i HDR 1000 – najnowszy monitor Philips dla graczy konsolowych

Philips na targach gamescom 2019 w Kolonii zaprezentował trzy nowe monitory z linii Momentum, dedykowane graczom konsolowym. Modele wyposażone są kolejno w 55” 31,5” i 27-calowe matryce w rozdzielczości 4K. Debiut monitorów na rynku przewidziany jest na pierwszy kwartał 2020 roku.

Bezkompromisowy obraz i dźwięk

55-calowy model Philips 558M1RY to sprzęt dla najbardziej wymagających użytkowników. Monitor dysponuje ogromną matrycą VA w rozdzielczości 4K, z odświeżaniem na poziomie 120 Hz  oraz HDR w standardzie VESA Display HDR 1000. Gracze docenią również wsparcie dla technologii Adaptive-Sync oraz czas reakcji matrycy wynoszący 4 ms.

Największy do tej pory monitor z linii Momentum wyposażony jest w wysokiej jakości nagłośnienie, które powstało w wyniku współpracy z marką Bowers & Wilkins – producenta urządzeń audio z segmentu premium.

Idea „True Sound” jest sercem wszystkiego co robimy w Bowers & Wilkins, począwszy od najwyższej jakości słuchawek, a skończywszy na wielokrotnie nagradzanych rozwiązaniach w telewizorach marki Philips. Teraz, rozszerzając współpracę o monitory tej marki, mamy przyjemność zaszczepić „True Sound” także wśród graczy – w 55-calowym monitorze Philips Momentum 558M1RY. Jestem przekonany, że będzie to równie udana kooperacja” – komentuje Andy Kerr, Dyrektor Marketingu i Komunikacji w Bowers & Wilkins.

Mniejsze przekątne – ta sama jakość

Modele Momentum w wersji 31,5” oraz 27-calowej oferują równie wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 4K. Model 328M1R dysponuje matrycą o odświeżaniu 120 Hz oraz technologią HDR 600. Natomiast 278M1R , o najmniejszej, 27-calowej przekątnej, cechuje się odświeżaniem na poziomie 60 Hz.

Wszystkie trzy najnowsze propozycje od Philipsa wspierają eliminującą rozrywanie obrazu technologię Adaptive-Sync oraz mają wbudowane podświetlenie sceniczne Ambiglow. Ambiglow wzbogaca doznania płynące z grania oraz zapewnia odpowiedni nastrój w pomieszczeniu.

Cena i dostępność

Więcej szczegółów dotyczących specyfikacji oraz cen najnowszych modeli monitorów Philips Momentum pojawi się bliżej premiery, planowanej na początek 2020 roku.

Philips Momentum 55

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.