One Fusion Plus – zapowiedź nowego smartfona od firmy Motorola

Motorola zaprezentowała One Fusion Plus , swój drugi telefon z wyskakującym aparatem do selfie, po Motorola One Hyper wprowadzonej na rynek na koniec 2019r. Podobnie jak jego poprzednik ma 6,5-calowy ekran o rozdzielczości FHD + (2340 x 1080), ale nowy telefon oferuje szereg ulepszeń w stosunku do One Hyper.

Najbardziej oczywista zmiana to tył urządzenia, gdzie można teraz znaleźć układ czterech kamer składający się z 64-megapikselowej kamery głównej, szerokokątnej 8-megapikselowej, 5-megapikselowej do makro i aparatem do wykrywania głębi 2 megapikseli. Poprzednik One Hyper miał prostszą konfigurację z dwoma kamerami. Jest też większa bateria 5000 mAh, 6 GB pamięci RAM  i szybszy procesor Snapdragon 730. One Fusion Plus ma również odbiornik radiowy FM oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Jednak pod pewnymi względami One Fusion Plus został nieco obniżony. Aparat do selfie posiada matrycę 16-megapikselową (poprzednik 32-megapikselową). Szybkie ładowanie jest również trochę wolniejsze.

Te zmiany spowodowały, że urządzenie jest nieco tańsze niż poprzedni model. Motorola One Fusion Plus będzie według zapowiedzi dostępna w sprzedaży detalicznej za 299 EUR pod koniec czerwca.

motorola one vision
motorola one fusion plus