Jabra Evolve 65e – bezprzewodowe słuchawki douszne drugiej generacji.

• Zaprojektowane dla profesjonalnych mobilnych użytkowników

• Zestaw posiada certyfikat UC i Skype for Business

• Lekki, miękki i elegancki pałąk na szyję dla optymalnej prostoty użytkowania i pełnej swobody

• Do 13 godzin pracy na baterii z możliwością podłączenia do komputera i urządzenia mobilnego

Firma Jabra wprowadza na rynek nowe słuchawki douszne Evolve 65e z pałąkiem na kark – lekkie, ale bardzo wydajne urządzenie do mobilnej pracy i rozrywki.

Najnowszy model z innowacyjnej serii Evolve firmy Jabra łączy w sobie wyjątkowy konsumencki komfort i użyteczność z profesjonalną jakością dźwięku, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla mobilnych pracowników. Miękki pałąk na szyję zapewnia wygodę noszenia tym, którzy cenią swobodę, jaką daje bezprzewodowa technologia w zestawie słuchawkowym, ale niekoniecznie lubią tradycyjny pałąk.

Jabra Evolve 65e został zaprojektowany, aby zapewnić profesjonalny dźwięk z certyfikatem UC, a także Skype for Business, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się krystalicznie czystymi połączeniami lub doskonałą jakością muzyki w przerwach od pracy. Czas działania zestawu słuchawkowego Jabra Evolve 65e wynosi 8 godzin dla rozmów oraz 13 godzin dla muzyki. Użytkownik może więc bez obaw korzystać ze słuchawek przez cały dzień w pracy, a także poza nią. 

Słuchawki są wyposażone w adapter Bluetooth Jabra Link 370, umożliwiający jednoczesną łączność z laptopem lub komputerem oraz smartfonem. Dzięki bezprzewodowemu zasięgowi 30 m dla komputera i 10 m dla telefonu komórkowego użytkownicy mogą być pewni, że nigdy nie przegapią ważnego połączenia, niezależnie od tego gdzie się znajdują i co robią. Jeśli potrzebujesz chwili skupienia, wystarczy, że włączysz wbudowaną diodę busylight, która służy jako komunikat „nie przeszkadzać”, sygnalizując osobom z otoczenia, że ​​jesteś zajęty.

Certyfikacja Skype for Business oraz UC

Certyfikację Skype for Business oraz UC Jabra Evolve 65e zawdzięcza technologii poczwórnych mikrofonów. Dwa z nich są umieszczone w skrzynce mikrofonu i przechwytują głos, podczas gdy jeden mikrofon w każdej słuchawce odpowiedzialny jest za wychwytywanie szumu otoczenia. Urządzenie korzysta z algorytmów DSP, co pozwala mu osiągnąć optymalne ustawienia dla głosu i szumu oraz uzyskać doskonałą przejrzystość dźwięku, także w podróży.

Jabra Evolve 65e nie tylko spełnia warunek profesjonalnej jakości dźwięku, ale także wygody, którą może konkurować z każdym urządzeniem konsumenckim. Dzięki wadze zaledwie 36 g, dopasowującym się do ucha owalnym wkładkom dousznym, miękkiemu przewodowi zapamiętującemu kształt, możliwości wyboru  nakładek żelowych i skrzydełek oraz funkcji pasywnej redukcji szumów, użytkownicy mogliby niemal zapomnieć o jego istnieniu.

Pozostałe kluczowe korzyści to:

Całodniowa wydajność baterii dla 8 godzin rozmów i 13 godzin muzyki

Integracja z aplikacją Jabra Sound +, która pozwala użytkownikom personalizować połączenia i wrażenia muzyczne, uzyskać dostęp do instrukcji obsługi i pomocnych wskazówek, a także umożliwia użytkownikom aktualizowanie oprogramowania urządzenia

Technologia HearThrough firmy Jabra, gdy chcesz podsłuchać co dzieje się wokół Ciebie

Wbudowana dioda busylight, która służy jako znak „nie przeszkadzać”, sygnalizując osobom z otoczenia, że ​​jesteś zajęty

• Połączenie z asystentem głosowym za pomocą jednego przycisku

„Przedsiębiorstwa nieustannie poszukują sposobów, aby umożliwić swoim pracownikom wydajną pracę niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Dzięki temu UC jest obecnie jedną z najważniejszych technologii mobilnych” – powiedział Holger Reisinger, SVP Enterprise Solutions w Jabra. „Jeśli jednak pracownicy mobilni mają z powodzeniem korzystać z profesjonalnych zestawów słuchawkowych, to muszą one oferować te same formaty, style noszenia, wysoki poziom komfortu oraz szereg funkcji, jakie znają oni z urządzeń konsumenckich.”

„Dlatego Jabra Evolve 65e został opracowany z myślą zarówno o użytkowniku, jak i o biznesie. Łącząc w sobie lekką, bardzo wygodną konstrukcję z pałąkiem na kark, najwyższe standardy jakości dźwięku – z szeroką gamą funkcji przydatnych z punktu widzenia użytkownika i biznesu – najnowszy mobilny członek linii produktów Evolve pretenduje do roli stałego towarzysza pracownika, wspierając jego produktywność i dostarczając muzyczną rozrywkę gdziekolwiek się znajduje – w biurze lub też w podróży. ”

Dostępność i ceny:

Zestaw Jabra Evolve 65e jest już dostępny w kanale sprzedaży B2B, a jego rekomendowana cena rynkowa to:

Evolve 65e MS USB/BT & Link 370 (dongle): 715 pln netto

Evolve 65e UC USB/BT & Link 370 (dongle): 715 pln netto

Jabra Evolve 65e

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.