HONOR 9X – wszechstronny smartfon w przystępnej cenie

Nowy model z serii X – HONOR 9X wyróżnia się wyświetlaczem w technologii FullView, 48-megapikselową matrycą i zestawem 3 obiektywów służących do uwieczniania wyjątkowych chwil. Najnowszy smartfon marki HONOR to połączenie ciekawego designu z najnowszą technologią w atrakcyjnej cenie.

Marka HONOR wprowadza na rynek HONOR 9X – najnowszy model ze znanej serii X, który jest połączeniem technologii najnowszej generacji z dopracowanym wzornictwem. Wyposażony w zestaw 3 aparatów, wyświetlacz HONOR FullView o przekątnej 6,59 cala oraz baterię 4000 mAh model oferuje bogactwo funkcji w przystępnej rekomendowanej cenie 1099 zł*. Najnowszy smartfon dostępny będzie w sklepach sieci RTV Euro AGD, Play oraz na stronie Allegro. 

Model w kolorze Midnight Black będzie można kupić już od dzisiaj (15 listopada) w Play, a 18 listopada w sklepach sieci RTV Euro AGD oraz na Allegro. Z kolei wersja Sapphire Blue będzie dostępna od 21 listopada (RTV Euro AGD, Allegro), a z końcem miesiąca w Play.

Niezwykłe możliwości aparatu

Premiera modelu HONOR 9X to kolejny dowód długofalowej strategii marki, mającej na celu umożliwienie szerokiej liczbie użytkowników korzystania z technologii fotograficznej do tej pory dostępnej głównie we flagowych modelach tego producenta. HONOR 9X wyposażony został w zestaw 3 aparatów fotograficznych: aparat główny 48 Mpix, szerokokątny aparat 8 Mpix oraz aparat do głębi 2 Mpix, matrycę 48 Mpix, jasną przesłonę f/1.8 oraz czujnik, który pozwala na uchwycenie obrazów z niezwykłą wyrazistością.

Tryb Super Wide Angel Camera pozwala na ujęcia w szerokim polu widzenia – 120°. Poza rozwiązaniami sprzętowymi HONOR 9X wyposażony jest w zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji, w tym AIS Super Night Mode, który pozwala na uzyskanie dobrej jakości zdjęć nawet w słabym oświetleniu.

Wyświetlacz FullView oraz nowy design

Front modelu HONOR 9X zdobi wyświetlacz LCD FullView o przekątnej 6,59 cala wykonany w technologii pełnoekranowej. To jeden z największych wyświetlaczy dostępnych w urządzeniach marki HONOR, stanowiący aż 91% przedniej powierzchni urządzenia.

Tył urządzenia pokrywa obudowa inspirowana kształtem szlifowanego diamentu, na którą składa się 100 000 geometrycznie identycznych elementów, które odbijają i zakrzywiają światło, tworząc unikalne wrażenie, nazywane przez markę wzornictwem Dynamic X Design. Modele dostępne są w kolorach Sapphire Blue oraz Midnight Black, bardzo popularnym wśród użytkowników.

Pozostałe cechy produktu to:

  • podwójny zakrzywiony panel 3D z ramą o grubości 8,8 mm,
  • gniazdo słuchawkowe typu Jack 3,5 mm,
  • gniazdo USB typu C,
  • kamera selfie typu pop-up,
  • bateria o pojemności 4000 mAh,
  • pamięć o pojemności 128 GB z możliwością rozszerzenia do 640 GB za pomocą karty SD 512 GB.

Produkty marki HONOR mają zapewnić użytkownikom dostęp do najlepszej technologii w danej klasie cenowej oraz wyjątkowego designu. Wprowadzenie nowych technologii, takich jak np. sztuczna inteligencja, oraz koncepcja Internetu Rzeczy mają wpływ na sposób życia klientów. Model HONOR 9X z niesamowitymi możliwościami, jakie dają zainstalowane w nim aparaty fotograficzne, stylowe wzornictwo oraz bezkonkurencyjne oprogramowanie, został zaprojektowany od podstaw, aby sprostać wymaganiom dynamicznej grupie młodych użytkowników opisuje George Zhao, prezydent marki HONOR.

Premiera modelu HONOR 9X oraz zaktualizowanych urządzeń typu wearables to kolejny krok realizacji strategii zmierzającej do stworzenia połączonego świata inteligentnych urządzeń ułatwiających życie. Warto podkreślić, że w 2019 roku na IFA HONOR ujawnił strategię „1+8+N”, czyli pierwszą strategię dotyczącą zagadnienia Internetu Rzeczy, która zakłada, że jeden smartfon marki HONOR będzie mógł łączyć się z ośmioma kategoriami urządzeń mobilnych tego producenta i dużą liczbą urządzeń dostarczonych przez partnerów zewnętrznych.

Honor 9X