Fitbit Aria Air – inteligentna waga w przystępnej cenie

Waga i wskaźnik masy ciała (BMI) zapisane w Fitbit Aria Air integrują się z danymi
w aplikacji Fitbit, zapewniając pełny obraz stanu zdrowia

Fitbit zaprezentował Fitbit Aria Air™, poszerzając linię produktów Fitbit Aria™ o przystępną cenowo wagę Bluetooth. Aria Air monitoruje wagę, a dzięki synchronizacji danych  w aplikacji Fitbit kalkuluje wskaźnik BMI, zapewniając pełny dostęp do danych
o aktywności, tętnie, śnie i żywieniu. Aria Air, w połączeniu z oprogramowaniem i innowacyjnymi urządzeniami ubieralnymi Fitbit, oferuje dostęp do dodatkowych danych oraz  informacji motywujących do zadbania o swoje zdrowie i samopoczucie.

„Oprócz poprawy jakości życia, Fitbit jest znany z oferowania przystępnych cenowo, angażujących oraz przyjaznych dla użytkownika produktów, które wpływają pozytywnie na zdrowie i samopoczucie większej liczby osób na całym świecie”, powiedział James Park, współzałożyciel i dyrektor generalny Fitbit. „Mamy znaczący wpływ na życie milionów ludzi niezależnie od tego, czy użytkownik chce kontrolować swoją wagę, poprawić kondycję, czy poradzić sobie ze schorzeniami. 73% użytkowników Fitbit, którzy planowali schudnąć, rzeczywiście straciło na wadze w ciągu sześciu miesięcy od rozpoczęcia monitorowania masy ciała – to pokazuje moc platformy Fitbit, która pomaga osiągać wyznaczone cele.”

Zyskaj holistycznie ujęcie zdrowia

Prawie 30% światowej populacji ma problemy z otyłością lub nadwagą, które zwiększają ryzyko wystąpienia  chorób układu krążenia, cukrzycy i innych problemów zdrowotnych. Przystępna cena wagi Aria Air pozwala konsumentom podjąć efektywne działania. Aria Air monitoruje wagę i dzięki Bluetooth synchronizuje pozyskane dane z aplikacją Fitbit, w której znajdują się informacje o BMI i pogląd podstawowych wskaźników zdrowotnych na przejrzystych wykresach. Jedną z największych zalet monitorowania masy ciała za pomocą wagi Aria jest to, że bezproblemowo współpracuje ze wszystkimi urządzeniami Fitbit i aplikacją Fitbit, dzięki czemu dane dotyczące całej aktywnośi: ćwiczenia, sen, tętno, odżywianie, waga i zmiany wskaźników, znajdują się w jednym miejscu. W aplikacji Fitbit można także uzupełniać informacje o swoich posiłkach, korzystać z porad dotyczących spożycia kalorii, a także przeanalizować wpływ diety i ćwiczeń na wagę.

Wraz z aplikacją Fitbit, Aria Air obsługuje funkcje, które pomagają kontrolować wagę:

  • Spersonalizowany plan: aplikacja oferuje możliwość uzupełniania informacji o posiłkach, analizę kalorii i ich wpływ na wahania wagi. Wszystko to by pomóc osiągnąć wymarzoną wagę.
  • Połączenie z innymi aplikacjami: dane dotyczące wagi synchronizują się z popularnymi aplikacjami marki Fitbit, dzięki czemu w jednym miejscu w aplikacji dostępne są wszystkie dane dotyczące aktywności, informacje o posiłkach oraz stan wagi.
  • Wsparcie i inspiracja: sekcja Społeczność w aplikacji Fitbit, pozwala otrzymać wsparcie, motywacje i porady dotyczące zdrowego odżywiania czy kontroli masy ciała oraz umożliwia stały kontakt z przyjaciółmi, rodziną i innymi użytkownikami platformy.

Cena i dostępność

Fitbit Aria Air będzie dostępna w kolorach czarnym i białym w przedsprzedaży na Fitbit.com i u wybranych sprzedawców począwszy od końca września 2019 r. w cenie €59.95.

Fitbit Aria Air
Fitbit Aria Air