Dom przyszłości dzięki rozwiązaniom Home Smart od marki Hama

Do oferty produktowej marki Hama dołączyły dwa innowacyjne rozwiązania dla Smart Home, takie jak podwójny włącznik światła Wi-Fi oraz filamentowa żarówka LED Wi-Fi – wszystko po to, by ułatwić i unowocześnić sposób sterowania światłem w domu XXI wieku.

Zarządzaj światłem nawet na odległość

W dobie technologii doceniamy rozwiązania, dzięki którym możemy ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie, a zarazem mieć wpływ na kontrolowanie zużycia energii elektrycznej.  Marka Hama wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych użytkowników przedstawia swój patent na sprytny włącznik światła, który sterowany jest za pomocą Wi-Fi. Integruje on się z siecią za pomocą bezpłatnej aplikacji Hama Smart Solution i działa bez bramki lub mostu. Śmiało można go zamontować w miejscu standardowych włączników, a montaż podtynkowy sprawia, że jest on bezproblemowy. Warto wspomnieć o tym, że włącznik działa z każdym typem żarówek, a może posłużyć maksymalnie do dwóch lamp lub dwóch sekcji oświetlenia. Jeśli chodzi o sterowanie, ono także jest bardzo komfortowe – wystarczy uruchomić dedykowaną aplikację na urządzeniu mobilnym (zarówno z systemem Android 4.3 jak i iOS 8.0 i wyżej). Wspomniane akcesorium posiada funkcje asystenta głosowego Alexa i Google Home, co skutecznie usprawnia sterowanie. W przypadku, gdy preferujemy „analogowe” rozwiązania, włącznik możemy obsłużyć ręcznie (niezależnie od sieci WLAN) – w tej opcji korzystamy z dotykowych przycisków. Bardzo ważną cechą opisywanego włącznika światła Wi-Fi jest fakt, że nawet, jeśli jesteśmy poza domem, a zapomnieliśmy o wyłączeniu światła, możemy to zrobić na odległość – a to dzięki wspomnianej aplikacji mobilnej. Akcesorium kosztuje 109 zł.

Pomocna i designerska

Wśród nowości w asortymencie marki Hama znalazła się także wielofunkcyjna żarówka LED do stosowania, jako źródło światła, oświetlenie efektowe lub jako oświetlenie wpływające na klimat wnętrza. Jeśli chodzi o obsługę żarówki, zdecydowanie należy ona do bezproblemowych czynności – wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Hama Smart Solution i mieć stałe łącze Wi-Fi. Jeśli zdecydujemy się na sterowanie głosowe, możemy liczyć na wsparcie asystentów głosowych Alexa lub Google Home. Dzięki aplikacji lub asystenta głosowego istnieje możliwość sterowania kilkoma lampami wyposażonymi we wspominane żarówki. Wewnątrz znajdziemy ozdobne taśmy LED, które pomagają stworzyć niepowtarzalny urok tradycyjnej żarówki – jej temperatura barwowa wynosi 2700 K, emitując białą, ciepłą poświatę, której intensywność możemy swobodnie regulować. Użytkownicy smartfonów lub tabletów z systemem Android 4.3 oraz iOS 8.0 i wyższymi wersjami nie powinni mieć problemu z zainstalowaniem dedykowanych aplikacji. Cena jednej żarówki to 89,90 zł.

Dzięki skorzystaniu z innowacyjnych rozwiązań dla Home Smart,w zaciszu własnych wnętrz można poczuć się jak w domu przyszłości, zamieniając swoje dotychczasowe życie w znacznie łatwiejsze i zdecydowanie nowocześniejsze. Aby skorzystać z oferty Home Smart warto odwiedzić stronę www.hama.pl.

Hama_podwójny włącznik światła WIFi
hama_żarówka LED WIFI E27

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.