D-Link wprowadza na rynek rodzinę routerów Smart Mesh Wi-Fi

Routery AC1900, AC2600 oraz AC3000 z ochroną McAfee to połączenie wiodących zabezpieczeń z zaawansowaną technologią mesh WiFi, przekładające się na bezpieczniejsze i szybkie połączenie bezprzewodowe.

D-Link, globalny producent urządzeń sieciowych wprowadza do oferty routery z nowej rodziny Exo Smart Mesh Wi-Fi:

 • Router Smart Mesh Wi-Fi AC1900 (DIR-1960)
 • Router Smart Mesh Wi-Fi AC2600 (DIR-2660)                
 • Router Smart Mesh Wi-Fi AC3000 (DIR-3060).

Nowa generacja routerów D-Linka oferuje wysoką wydajność połączeń WiFi w połączeniu z zabezpieczeniami McAfee, dzięki czemu domowe sieci bezprzewodowe są szybsze i bezpieczniejsze. Wszystkie modele routerów wyposażono w platformę McAfee Secure Home z pięcioletnią subskrypcją. Zapewnia ona ochronę każdemu urządzeniu łączącemu się z siecią w domu poprzez blokadę podejrzanych połączeń i dostępu do złośliwego oprogramowania. Rozbudowana ochrona rodzicielska chroni dzieci przed dostępem do niepożądanych treści i może zostać użyta przy tworzeniu harmonogramów WiFi. Dodatkowo routery są dostarczane z dwuletnią subskrypcją McAfee LiveSafe™, z możliwością instalacji oprogramowania ochronnego na nieograniczonej liczbie komputerów, tabletów i smartfonów.

Platforma McAfee Secure Home obejmuje:

 • blokowanie serwisów zawierających złośliwe oprogramowanie,
 • wykrywanie nietypowych połączeń oraz botnetów,
 • zaawansowaną kontrolę sieci z funkcją ukrywania urządzeń użytkownika przed hakerami.
 • automatyczne rozłączanie wybranych urządzeń, gdy nikt z nich nie korzysta.
 • Rozbudowana kontrola rodzicielska z filtrowaniem treści, profilów oraz harmonogramem WiFi.

Funkcje najlepszych w swojej klasie routerów 802.11ac Wave 2 zapewniają połączenia w dwóch oraz trzech pasmach z szybkością przesyłania danych odpowiednio do 1900 Mbit/s, 2533 Mbit/s oraz 3000 Mbit/s. W celu uzyskania większego zasięgu i utworzenia automatycznie optymalizującej się sieci udostępniającej połączenia w technologii mesh, wystarczy dodać zgodne extendery Wi-Fi Mesh D-Linka. Taka sieć umożliwia zachowanie połączenia z Internetem podczas przemieszczania się w domu.

Pozostałe funkcje:

 • kontrola za pomocą poleceń głosowych ze wsparciem Google Assistant oraz Amazon Alexa,
 • funkcja SPEEDTEST™ umożliwiająca uzyskanie informacji o rzeczywistej szybkości połączeń z Internetem wprost z routera,
 • automatyczne pobieranie i instalacja oprogramowania układowego (firmware) w celu zapewniania najlepszej ochrony i udostępniania najnowszych funkcji,
 • wydajny dwurdzeniowy procesor 880 MHz obsługujący intensywny ruch sieciowy, dzięki czemu użytkownicy mogą oglądać strumieniowane wideo bez konieczności buforowania, grać w gry bez opóźnień oraz korzystać z szybkiego dostępu do zasobów Internetu.

Dostępność i ceny

Informacje o dostępności i cenach można uzyskać w warszawskim biurze D-Linka.

DIR-2660_A1

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.