Całkowicie nowy Razer Blade 15 – stworzony dla tych, którzy chcą więcej

Więcej mocy. Więcej rdzeni. Więcej klatek. Nowy Razer Blade 15 zmienia zasady gry z 8-rdzeniowym procesorem Intel® Core™ i7 10. generacji, najnowocześniejszymi układami graficznymi NVIDIA® GeForce RTX SUPER oraz ultraszybkimi ekranami z częstotliwością odświeżania równą 300Hz.

Razer, wiodąca świecie marka lifestylowa dla graczy, zaprezentowała nowe wcielenie laptopa do gier – Blade 15, wyposażonego w 8-rdzeniowy procesor Intel® Core™ i7, układ graficzny NVIDIA GeForce RTX SUPER i ekran z częstotliwością odświeżania równą 300Hz. Wszystko to zapakowane zostało w charakterystyczną czarną, aluminiową obudowę. Laptop wzbogacono o nowy układ klawiatury, ulepszony układ I/O oraz dysk SSD o dużej pojemności, dzięki czemu Blade 15 daje użytkownikom moc do grania w ich ulubione gry, tworzenia i życia pełną parą.

“Nowy Razer Blade 15 to po prostu najlepszy laptop, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy”, powiedział Brad Wildes, starszy wiceprezes Razer’s Systems Business Unit. „Dodaliśmy wiele najnowocześniejszych funkcji i ulepszeń dla użytkowników, o które prosiła nas bezpośrednio społeczność i dlatego Blade 15 to coś więcej niż tylko świetny laptop dla graczy, to świetny laptop dla każdego użytkownika”.

Więcej rdzeni

Blade 15 został wyposażony w najnowsze procesory Intel Core 10. generacji, w tym z 8-rdzeniowy i7-10875H – pierwszy 8-rdzeniowy procesor tego typu dostępny w laptopach Razer Blade. Nowe procesory Intel Core 10. generacji osiągają jeszcze lepszą wydajność dzięki taktowaniu na poziomie 5,1 GHz oraz 16 MB pamięci podręcznej w technologii Intel Smart Cache. Zwiększona liczba rdzeni w połączeniu z niewiarygodną prędkością Turbo Boost oznacza szybszą kompilację, krótszy czas renderowania i ogólnie wyższą liczbę klatek na sekundę.

Wraz z nowym procesorom Intel Core i7 10. generacji do laptopa wprowadzono również inne, wyczekiwane ulepszenia, w tym nowy układ bezprzewodowy Intel Wi-Fi 6 AX201 (Gig +) z maksymalną prędkością 2.4Gbps, oraz pamięć DDR4 z taktowaniem 2933Mhz.

Poczuj moc GeForce

Blade 15 jest uzbrojony w najlepsze z najlepszych technologii graficznych – zupełnie nowy układ NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER Max-Q. Nowa oferta procesorów graficznych RTX SUPER charakteryzuje się do 25% wyższą wydajnością w porównaniu z oryginalnymi RTX i została wyposażona w maksymalnie 8GB pamięci GDDR6 o dużej przepustowości oraz więcej rdzeni ray tracing, co zwiększa wydajność śledzenia promieni w czasie rzeczywistym i zwiększa liczbę klatek na sekundę przy wyższych ustawieniach w najnowszych grach. Układy graficzne RTX SUPER zapewniają również dodatkowe korzyści dla tworzenia wirtualnej rzeczywistości lub treści cyfrowych, gdzie dodatkowa wydajność pomaga skrócić czas renderowania i poprawia wierność graficzną.

Harce z Hercami

Blade 15 jest wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz Full-HD o częstotliwości odświeżania do 300 Hz, co zapewnia jedwabiście gładką jakość obrazu i ostry jak brzytwa tekst. Wyświetlacz jest otoczony ultracienkimi ramkami i zwieńczony matowym wykończeniem, co zapewnia redukcję odblasków.

Dla twórców treści i entuzjastów rozrywki przygotowano również Blade z wyświetlaczem OLED 4K. Wyświetlacz OLED 4K pokrywa 100% przestrzeni kolorów DCI-P3 i jest dostępny zarówno w wariancie dotykowym, jak i bezdotykowym.

Każdy panel jest indywidualnie skalibrowany pod kątem dokładności kolorów, tworząc bogate i wciągające wrażenia, czy to w trakcie przygotowań do nowej przygody w grze, czy podczas oglądania streamów w wolnej chwili.

Perfekcyjne cięcie

Zupełnie nowy Blade 15 z systemem Windows 10 jest najpotężniejszym i najlepiej wykonanym laptopem z tej serii w historii – łącząc najnowszą technologię z ultrakompaktową konstrukcją, udoskonaloną dzięki znaczącym ulepszeniom, w tym odświeżonej klawiaturze, udoskonalonemu systemowi I/O oraz opcjom pamięci masowej.

Odświeżona klawiatura jest wyposażona w wydłużony prawy klawisz shift i klawisze kierunkowe o połowie wysokości, które połączono z technologiami N-key rollover i Anti-ghosting, zapewniającymi bardziej precyzyjne używanie klawiszy. Zasilana przez Razer Synapse 3 klawiatura jest w pełni konfigurowalna z oświetleniem Razer Chroma RGB obejmującym szerokie spektrum 16,8 milionów kolorów i unikalnych efektów świetlnych.

Boki laptopa zostały wyposażone w mnóstwo opcji łączności, w tym porty USB 3.1 2. generacji typu A, port HDMI, port USB typu C i Thunderbolt™ 3 (USB-C). Wybrane modele Blade 15 obsługują ładowanie za pośrednictwem portów USB typu C z ładowarką USB-C 20 V, pomagającą w sytuacjach awaryjnych, i niesamowicie szybki czytnik kart SD UHS-III, dla tych, którzy muszą szybko przenieść pracę z jednego urządzenia na drugie.

Zupełnie nowy Blade 15 definiuje na nowo zasady gry, łącząc moc, mobilność i funkcjonalność bez kompromisów.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Zupełnie nowy Razer Blade 15 będzie dostępny w cenie od 1,799.99€ od maja na Razer.com i za pośrednictwem wybranych sprzedawców detalicznych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Razer Blade 15 pojawi się wkrótce na Razer.com i u wybranych sprzedawców detalicznych w Europie, Chinach, wybranych krajach Azji i oraz na Bliskim Wschodzie.

Razer Blade 15
Razer Blade 15