W czasie, gdy A.C.T.A. zawitała w nasze progi, mamy 3 wyjścia:
- Zakup Licencji MS Windows
- Instalacja LinuxOS
- Instalacja Olá OS
Nie każdy chce wydać setki złotych na MS Windows, a do tego kupować licencje na każdy użyteczny program.
LinuxOS – jest dobrą alternatywą dla Windowsa, jednak bardzo trudno jest wybrać system, który będzie odpowiedni dla „Pokolenia MS Windows” , który da się łatwo zainstalować, łatwo obsłużyć, czy w końcu polubić.

System Ola OS, jest Linuxowym projektem Polskiej Firmy SSG Systems Sp. z o.o.
Olá! to łatwy w obsłudze i przyjazny system operacyjny dla Twojego komputera, tworzony z myślą, by od razu po instalacji spełniał najpopularniejsze potrzeby użytkownika komputera, zarówno domowego, jak i firmowego.
Dodatkową zaletą w porównaniu z innymi systemami operacyjnymi to dostosowanie do potrzeb polskich użytkowników.
Cały system oparty jest na dystrybucji Kubuntu , posiada Licencjonowanie GPL oraz LGPL . W taki sposób możemy mieć system zbliżony funkcjonalnością do środowiska MS Windows, ale zupełnie za darmo, jeśli ktoś chce używać systemu w Firmie, to może zakupić za symboliczną kwotę nośnik systemu na stronie Autora.
