Więcej możliwości na co dzień dzięki nowej moto z3 play

Na rynku jest wiele smartfonów wysokiej klasy, ale niełatwo jest znaleźć urządzenie ze wszystkimi potrzebnymi funkcjami i do tego w przystępnej cenie. Rozwiązaniem tego problemu jest moto z3 play. Smartfon ten kontynuuje tradycje rodziny moto z, wzbogacając jej wyrafinowane wzornictwo o ekran nowej generacji rozciągający się od krawędzi do krawędzi. Oferuje też sztuczną inteligencję używaną między innymi przez system dwóch aparatów z funkcją wyczuwania głębi oraz inteligentne, kontekstowe funkcje przetwarzania danych. Ten wysokiej jakości i klasy smartfon wyróżnia się przystępną ceną, a jednocześnie oferuje nie tylko najważniejsze funkcje, ale też rozszerza możliwości urządzeń mobilnych dzięki modułom moto mods.

 

Większe możliwości dzięki modułom moto mods

Mobilność nie ogranicza się do telefonu. Dlatego właśnie moto z i moto mods1 pokonują ograniczenia typowe dla zwykłych smartfonów i umożliwiają błyskawiczne dodawanie nowych funkcjonalności. Modułowa technologia zmienia moto z3 play w różne urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą realizować swoje pasje. W ten sposób można drukować zdjęcia Polaroid® z telefonu w ciągu kilku sekund, wyświetlać 70-calowy obraz z projektora w dowolnym miejscu albo poprosić osobistego asystenta o muzykę, aktualności, odpowiedzi na pytania i inne informacje. Krótko mówiąc, urządzenia z rodziny moto z potrafią więcej niż jakikolwiek inny smartfon. Dbamy też o kompatybilność modułów z różnymi wersjami smartfonów, dlatego wszystkie ulubione moto mods będą działać z nową moto z3 play.

 

Maksymalna widoczność, minimalne ramki

Smartfon moto z3 play powstał z myślą o użytkownikach. Jego solidna konstrukcja została wykonana ze szkła Corning Gorilla Glass oraz lekkiego aluminium klasy samolotowej. Na wyświetlaczu widać więcej, a przewijać nie trzeba tak często, ponieważ przy zachowaniu tych samych wymiarów urządzenia co w poprzedniej generacji ekran jest o 13% większy i zawiera więcej pikseli na cal. Na 6-calowym ekranie od krawędzi do krawędzi o rozdzielczości Full HD Super AMOLED i proporcjach 18:9 można komfortowo wyświetlać ulubione seriale czy blogi. Z myślą o optymalnym wykorzystaniu powierzchni ekranu czytnik linii papilarnych został przeniesiony na bok urządzenia, ale funkcja nawigacji jednym przyciskiem jest nadal dostępna na dolnym pasku obsługiwanym gestami.

 

Inteligentne aparaty fotograficzne

Zastosowanym po raz pierwszy w moto z play podwójnym aparatem o rozdzielczości 12 MP i 5 MP można robić znakomite, ostre zdjęcia nawet w pochmurne dni i w pomieszczeniach. Nowe funkcje aparatu wykorzystują sztuczną inteligencję, umożliwiając kreatywną zabawę — na przykład cinemagraphs. Funkcja Google Lens3™ wbudowana w aparat moto z3 play wzbogaca obraz o możliwości wyszukiwania przedmiotów, kopiowania i tłumaczenia tekstu4 oraz uzyskiwania dodatkowych informacji o ciekawych miejscach. Cinemagraphs to pomysłowy sposób na urozmaicenie fotografii — w trybie tym można uwiecznić chwilę na stopklatce wideo, pozostawiając część obrazu animowaną. W ten sposób powstaje niezwykłe połączenie wideo i zdjęcia. Telefonem można też robić doskonałe selfie — wystarczy wybrać tryb portretowy, a udoskonalony aparat przedni moto z3 play o rozdzielczości 8 MP zajmie się resztą.

Wydajność na miarę potrzeb

moto z3 play jest gotowa na wyzwania codzienności: ma o 30% szybszy procesor Snapdragon 636 i baterię o wydłużonej żywotności — po jednym naładowaniu i z modułem Moto Power Pack telefon może działać do 40 godzin2. Miłośnikom asystentki głosowej Alexa5, moto z3 play zapewnia doskonały dostęp do tej usługi. Dzięki czterem mikrofonom i funkcji przetwarzania języka naturalnego przy niskim poziomie zasilania można z niej korzystać nawet w trybie uśpienia. Polecenia głosowe są dodatkowo optymalizowane, aby zwiększyć dokładność, skuteczność i niezawodność sterowania telefonem.

 

Ulepszenia Moto

moto z3 play ma wszystkie cenione za intuicyjność Ulepszenia Moto, w tym Wyświetlacz Moto6 i Akcje gestów Moto. Za ich pomocą można łatwo uzyskiwać dostęp do przydatnych funkcji telefonu w odpowiedniej chwili. W nocy Wyświetlacz Moto automatycznie nadaje ekranowi cieplejsze odcienie, aby ułatwić zasypianie. Chcesz szybko zrobić zdjęcie? Wystarczy pokręcić nadgarstkiem, aby włączyć aparat. Za mało światła? Latarkę można włączyć prostym machnięciem ręki. Szybki zrzut ekranu można zrobić, dotykając wyświetlacza trzema palcami.

 

Dobrze dobrane zestawy

Dzięki zestawom moto z3 play + moto mod można jeszcze łatwiej dostosować smartfon do własnych wymagań. Zestawy zaspokajają różne potrzeby: od zapasu energii po rozrywkę w drodze.

 

Dostępność i ceny

moto z3 play będzie dostępna z modułem Moto Power Pack jako moto z3 play Power Edition w Europie od tego lata.

MotoZ3Play

 

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.