W easyCALL.pl opłaca się rozmawiać – nowa promocja

easyCALL.pl SA uruchomił nową akcję promocyjną, którą chce nagradzać użytkowników za aktywne korzystanie ze swoich usług telefonii internetowej. W ramach promocji za każde 3 minuty połączenia przychodzącego, przyznawana jest 1 minuta gratis na połączenia wychodzące. W ten sposób użytkownicy easyCALL.pl mogą jeszcze więcej zaoszczędzić na rozmowach.

Promocja trwa od 12 grudnia br. do końca lutego 2013 roku. Użytkownicy easyCALL.pl będą otrzymywali w tym czasie 1 minutę gratis za każde 3 minuty połączenia przychodzącego spoza sieci easyCALL. Darmową minutę można przeznaczyć na rozmowy z abonentami telefonów stacjonarnych w Polsce (wszystkie sieci) oraz sieci telefonii komórkowych w Polsce (Orange, Plus, T-Mobile).

Częścią promocji mają też być specjalne konkursy dla użytkowników easyCALL.pl, które będą organizowane na profilu operatora na Facebooku. Mają one nagradzać najbardziej aktywnych i najdłużej rozmawiających użytkowników.

Dzięki promocji i niedawnej obniżce cen za połączenia, oferta easyCALL.pl jest obecnie najatrakcyjniejszą cenowo usługą VoIP na rynku. Minuta rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce kosztuje w easyCALL.pl 19 groszy, a na stacjonarne – 7 groszy. Cena za minutę połączenia w najbardziej popularnych kierunkach za granicę to 9 groszy na telefony stacjonarne (np. Niemcy, UK), a na komórki – od 19 groszy (np. Niemcy, Holandia, Włochy).

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.