Philips Xenium X588 z baterią 5000 mAh już dostępny w Media Expert i RTV Euro AGD.

Philips Xenium X588 łączy w sobie zwartą, kompaktową konstrukcję, wysoką jakość wykonania i szeroki wachlarz funkcji. Sercem urządzenia jest potężna baterią o pojemności 5000 mAh. Już teraz dostępny w Media Expert i RTV Euro AGD.

 

Firma Philips od lat udoskonala sposoby przechowywania i oszczędzania energii, czego efektem jest szereg energooszczędnych funkcji modelu X588. Ogromny akumulator urządzenia ma pojemność aż 5000 mAh, dodatkowo smartfon wspiera technologię szybkiego ładowania potężnego ogniwa – wystarczy kilka minut łądowania by rozmawiać nieprzerwanie kilka godzin. Zasilanie podzespołów zostało pieczołowicie dobrane pod kątem korzystnego stosunku wydajności do zapotrzebowania na energię. Jej wydatkowaniem zarządza technologia Xenium, która optymalizuje zużycie energii w  trybie czuwania, znacznie wydłużając czas pracy na jednym ładowaniu. Z kolei technologia Xpower ogranicza zużycie enerii przez „prądożerne” podzespoły, jak moduł GPS czy procesor graficzny. X588 wytrzyma bez ładowania w trybie oczekiwania nawet do 30 dni.

 

Trwałą metalową obudowę z plastikowymi wstawkami otacza pięciocalowy, energooszczędny ekran HD wykonany w technologii SoftBlue, która zapewnia świetną ostrość i odwzorowanie kolorów, a równocześnie chroni oczy użytkownika ograniczając emisję szkodliwych pasm światła niebieskiego. Po przeciwnej stronie obudowy, mieści się wygodnie usytuowany czytnik linii papilarnych.

 

U szczytu obudowy zauważymy niewielki nadajnik podczerwieni, który rozszerza funkcjonalność X588 o pilot zdalnego sterowania. W pamięci telefonu znajduje się baza ponad 4000 marek urządzeń, które można kontrolować za pomocą urządzenia – od telewizorów, poprzez wieże hi-fi, projektory, po klimatyzatory i aparaty fotograficzne. Od teraz, zamiast szukać pilotów po całym mieszkaniu, sięgniesz do kieszeni, gdzie w pogotowiu czeka X588.

 

W urządzeniu wmontowano ośmiordzeniowy procesor 1.5 GHz 64-bitowy obsługujący szybkie LTE kat.6, który jest wspierany przez 3 GB RAM. Pamięć X588 pomieści 32 GB danych, a slot microSD pozwala ją rozszerzyć o kolejne 128 GB. Wszystkim zarządza system Android 7.0.

 

Tylny aparat o rozdzielczości 13 megapikseli z hybrydowym autofokusem gwarantuje najwyższej jakości zdjęcia, a szereg programowych funkcji rozszerzy wachlarz możliwości artystycznego wyrazu. Przednia kamera 5 megapikseli zapewni wysokiej jakości selfie i połączenia wideo.

 

Philips Xenium X588 to telefon DualSIM obsługujący karty nano-SIM, dzięki czemu możesz korzystać z dwóch numerów. Bez problemu załatwisz sprawy prywatne i służbowe za pomocą jednego telefonu. W każdej chwili możesz wybrać, którego SIM-u używać domyślnie do rozmów, SMS-ów i transmisji danych. Oczywiście urządzenie obsługuje technologię LTE w dwóch trybach (TDD i FDD).

 

Philips Xenium X588 to szeroki wachlarz możliwości, wygoda i niezawodność, których tak potrzebujesz w życiu codziennym – zarówno prywatnym, jak zawodowym. Smartfon jest dostępny w Media Expert i RTV Euro AGD w rekomendowanej cenie 849 zł.

 

Specyfikacja telefonu

wbudowany pilot zdalnego sterowania

4G LTE (FDD,TDD)

bateria Li-Ion 5000mAh

​technologia Xenium

technologia Xpower

szybkie ładowanie

wyświetlacz 5″ IPS HD (720×1280)

​technologia SoftBlue

aparat fotograficzny 8 MP z fleszem

procesor MediaTek MT6750 8 x 1,5GHz

pamięć wbudowana 32 GB, 3 GB RAM

slot na karty microSD

obsługuje karty o pojemności do 128GB

Dual SIM

czytnik linii papilarnych

Android 7.0

Bluetooth 4.1

USB-C

Wymiary: 144,2 x 71,9 x 9,3 mm

Waga:  178g

Philips Xenium X588

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.