Nowy kurs angielskiego na iOS – łatwiej i przyjemniej niż kiedykolwiek

Zapewne testowaliście niejedną aplikację do nauki języka z quizami?

Znacie też pewnie aplikacje, które opierają się tylko na słowniku i ćwiczeniach?

Czy po tych doświadczeniach wierzycie jeszcze, że można się skutecznie nauczyć języka z pomocą smartfonu?

Jeśli straciliście już nadzieję, zmienicie zdanie, sięgając po kurs angielskiego opracowany przez De Agostini – wydawcę encyklopedii, kursów i serii hobbystycznych o ponad 100-letniej tradycji, działającego dziś w prawie 50 krajach świata. Aplikacja De Agostini została opracowana przez metodyków z wieloletnim doświadczeniem zgodnie z najnowszym, komunikacyjnym i superpraktycznym podejściem do nauki języków. Wykorzystując możliwości smartfonu i tabletu, przygotowali kurs żywego języka, którego uczymy się szybko i w przyjemny sposób.

Kurs podzielony jest na cztery poziomy. Na początku specjalny test niezwykle precyzyjnie weryfikuje kompetencje językowe użytkownika i klasyfikuje na optymalny poziom zaawansowania. Właściwy kurs to ponad 60 lekcji z 300 ćwiczeniami na kilku poziomach. Od innych, nawet zaawansowanych aplikacji językowych tego typu wyróżnia je jedyna w swoim rodzaju interakcja – w tym kursie zostały one bowiem umiejętnie wkomponowane w zabawny miniserial, komediową operę mydlaną, nakręconą specjalnie dla De Agostini. Bohaterowie filmu to studenci aktorstwa, którzy z dużą dozą poczucia humoru zmagają się z trudami dnia codziennego. Scenarzyści konfrontują ich z najróżniejszymi sytuacjami, które są pretekstem do zademonstrowania realnych sytuacji komunikacyjnych z językiem żywym i „niepodręcznikowym”.

Dialogi z serialu mają swoje odniesienie w interaktywnych praktycznych ćwiczeniach i testach gramatycznych. W nauce słówek pomaga obszerny, liczący 30 tysięcy haseł słownik.

Aplikacja działa na urządzeniach mobilnych iPhone, iPad i IPod Touch. Pierwsza rozbudowana lekcja ze sprawdzianem kompetencji oraz słownik są darmowe. Kolejne części można ściągać w formie pojedynczych lekcji, całego poziomu lub kompletnego kursu (w promocyjnej cenie). Po załadowaniu do pamięci lekcje pozostają dostępne na smartfonie lub tablecie bez konieczności łączenia się z Internetem.

Warto dodać, że wersja na iPada oferuje dodatkowe funkcje, z których najciekawsze wydają się „hotspots” – kontekstowe objaśnienia gramatyczne do dialogów w filmie oraz słownik obrazkowy ułatwiający naukę przez wizualizację rzeczy i zjawisk.

Sprawdźcie już dzisiaj – aplikacja jest już dostępna w AppStore.

https://itunes.apple.com/pl/app/english-course/id530525334

kurs języka angielskiegokurs języka angielskiego

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.