Moto Mod Polaroid Insta-Share – moduł do robienia, drukowania i dzielenia się zdjęciami wprost ze smartfona

Nowy moduł Moto Mod Polaroid Insta-Share błyskawicznie zmienia smartfon w drukarkę zdjęć i pozwala na bieżąco dzielić się najlepszymi momentami. Smartfon moto z robi świetne fotogafie i zapisuje je w pamięci, tak by mieć je zawsze pod ręką. Teraz pozwoli także dotknąć swoich wspomnień, dzięki innowacji w dziedzinie natychmiastowego druku. Polaroid Insta-Share do moto z drukuje zdjęcia w kilka sekund, aby można je było oglądać również poza ekranem telefonu.

Korzystanie z nowego modułu jest niezwykle proste. Wystarczy dołączyć go do urządzenia moto z i  nacisnąć przycisk, aby włączyć aparat, zrobić zdjęcie, a następnie wydrukować je bezpośrednio z telefonu. Polaroid Insta-Share umożliwia drukowanie ulubionych fotografii z Facebooka, Instagrama i aplikacji Zdjęcia Google.

Użytkownicy mogą wykazać się kreatywnością dostosowując zdjęcia za pomocą filtrów, ramek i tekstów. Co więcej, na papierze Polaroid Premium ZINK® Zero-Ink® pozwala drukować piękne, odporne na rozmazywanie zdjęcia w rozmiarze 2 x 3 cale (5,08 x 7,62 cm). Na samych wydrukach się jednak nie kończy – zdjęcia można zachować w albumie lub dzięki specjalnej warstwie klejącej, przyczepić w dowolnym miejscu i tworzyć pomysłowe kolaże. Polaroid Insta-Share to moduł, który uwieczni zarówno spontaniczną wycieczkę ze znajomymi, jak i rodzinne święta, a także pomoże dzielić się wspomnieniami na pięknych wydrukach.

Dostępność

Nowy moduł Moto Mod Polaroid Insta-Share będzie dostępny w Polsce w pierwszym kwartale 2018 roku.

Moto Mod Polaroid Insta-Share

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.