HTC PRZEDSTAWIA HTC ONE X+

Jest to odświeżona wersja wielokrotnie nagradzanego HTC One X, którego wyposażono w interfejs HTC SenseTM 4+ i system Android™ Jelly Bean. Smartfon HTC OneTM X+ łączy w sobie kultowe wzornictwo, fantastyczne możliwości aparatu i kamery oraz autentyczne wrażenia dźwiękowe znane z serii HTC One. To, co wyróżnia udoskonalony model, to wyższa wydajność, dłuższy czas pracy na baterii i większa pojemność pamięci wewnętrznej.
Wydajność, wytrzymałość i pojemność
HTC OneTM X+ ma czterordzeniowy procesor NVIDIA®Tegra® 3 AP37, taktowany częstotliwością 1,7 GHz, i 64GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu działa szybciej i wydajniej. Wersja LTE w HTC OneTM X+ działa do 67% szybciej niż w HTC OneTM X, co czyni go Z całą pewnością najbardziej zaawansowanym telefonem z systemem Android spośród dostępnych na rynku. Opracowany pod kątem możliwości jak najwydajniejszej pracy, HTC OneTM X+ umożliwia szybsze przeglądanie stron internetowych, płynne korzystanie z multimediów, wysoką wydajność grafiki oraz szybkie pobieranie plików z internetu, co przekłada się na sprawniejsze użytkowanie.
HTC OneTM X+ wyróżnia się również pojemniejszą baterią 2100 mAh, która zapewnia do 50% (6 godzin) więcej czasu na rozmowy, przeglądanie internetu, słuchanie muzyki i oglądanie filmów.
Zdjęcia, wideo, muzyka i filmy
Łącząc zachwycające możliwości aparatu i kamery poprzedniego modelu z serią inteligentnych rozwiązań w interfejsie SenseTM 4+, HTC OneTM X+ zapewnia najlepsze wrażenia z użytkowania urządzenia mobilnego. Nowo wprowadzony tryb autoportretu, współpracujący z przednim obiektywem, ułatwia robienie wysokiej jakości zdjęć, dzięki intuicyjnemu wykrywaniu ludzkiej twarzy pod różnymi kątami i delikatnemu retuszowaniu skóry i oczu. W trybie zwiedzania użytkownik jest zawsze gotowy do błyskawicznego uchwycenia sytuacji – jedno dotknięcie przycisku zasilania wyłącza blokadę ekranu i uruchamia aparat. Dwa nowe tryby przeglądania galerii prezentują zdjęcia i filmy pogrupowane według lokalizacji i daty wykonania.

Dostępna wyłącznie w telefonach HTC technologia Beats AudioTM zapewnia autentyczny dźwięk o studyjnej jakości. Stanowi także gwarancję najbardziej emocjonujących doświadczeń dźwiękowych poprzez zwiększenie dynamiki, wzmocnienie wokali i szczegółowości wysokich tonów w muzyce, grach, filmach i nagraniach wideo. Aby ułatwić słuchanie plików muzycznych z zewnętrznych głośników, interfejs SenseTM 4+ w HTC OneTM X+ wprowadza nową funkcję Tap and Go – wystarczy dotknąć ikonkę głośników Beats, aby połączyć je z telefonem. Drugie dotknięcie kończy połączenie.

Oferując wyłączny dostęp do tysięcy filmów poprzez HTC Watch 2.0, smartfon HTC One X+ będzie atrakcyjny zarówno dla koneserów filmu, jak i okazjonalnych widzów. Internetowa baza filmów jest dostępna dzięki nowej funkcji SenseTM 4+, która organizuje całą bibliotekę filmów w jednym miejscu.

Łatwa instalacja
Kolejną funkcją HTC OneTM X+ jest HTC Get Started – nowa usługa internetowa, która płynnie prowadzi użytkownika przez instalację i personalizację telefonu za pośrednictwem przeglądarki internetowej w komputerze. Funkcja ta ma za zadanie usprawnienie pierwszej instalacji telefonu i pozwala maksymalnie wykorzystać jego możliwości od samego początku – wystarczy dotknięcie jednego przycisku, a telefon przyjmuje wybrane na komputerze ustawienia i aplikacje.

Dostępność
Smartfon HTC One X+ będzie dostępny w Europie od października br., natomiast na polskim rynku dostępny będzie od listopada. Wyłączność na ten produkt w sprzedaży operatorskiej zagwarantowała sobie sieć Plus. Smartfon będzie dostępny także w sprzedaży Open Market.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.