HTC One X+™już dostępny w Polsce

Do Polski dotarł najmocniejszy smartfon na rynku – HTC One X+™. Od listopada br. dostępny jest wyłącznie w ofercie operatora sieci Plus. Teraz możesz nie tylko cieszyć się najszybszym procesorem, dłuższym czasem pracy baterii czy większą pamięcią w swoim smartfonie, ale również swobodnym podłączeniem do telewizora i wyjątkowym dźwiękiem. Do 31 marca 2013 roku kupując HTC One X+™, otrzymasz dwa wyjątkowe multimedialne akcesoria – HTC Media Link HD oraz słuchawki UrBeats by Dr. Dre.

 Szybki – szybszy – najszybszy

HTC One X+™ to nie tylko kultowe wzornictwo, fantastyczne możliwości aparatu i kamery czy autentyczne wrażenia dźwiękowe. To przede wszystkim wyższa wydajność, dłuższy czas pracy baterii i dwukrotnie większa pojemność pamięci wewnętrznej. W lekkiej jak piórko obudowie typu unibody zamknięty został czterordzeniowy procesor z zegarem 1,7 GHz i 64 GB wbudowanej pamięci. Mogą się o tym przekonać użytkownicy sieci Plus, która oferuje ten model od początku listopada br.

X+ tylko z Plus

Marka HTC wspólnie z siecią Plus przygotowała specjalną ofertę z okazji wprowadzenia na rynek tego najmocniejszego smartfona. Jeśli do 31 marca 2013 roku kupisz HTC One X+™, możesz otrzymać HTC Media Link HD oraz słuchawki UrBeats by Dr. Dre. Wystarczy, że zarejestrujesz się, wpisując specjalny kod z otrzymanego w salonie Plusa kuponu na stronie www.htc.com/pl/oferta oraz wyślesz potwierdzenie rejestracji wraz z kopią pierwszej faktury od operatora i dowodem zakupu telefonu na podany w formularzu adres. Akcesoria, które dotrą do Ciebie w ciągu 28 dni, pozwolą Ci w prosty sposób oglądać filmy oraz zdjęcia na dużym ekranie, jak również wprowadzą Cię w niesamowity świat dźwiękowych inspiracji.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.