ZamowBeton.com – beton na wyciągnięcie ręki

Planując własną inwestycję, gdzie za zaopatrzenie w materiały budowlane odpowiada inwestor, musimy być przygotowani na problemy z szukaniem dostawców. Serwis ZamowBeton.com powstał po to, by maksymalne ułatwić proces zamawiania jednego z najważniejszych materiałów budowlanych – betonu.

 

Beton za jednym kliknięciem

Dzięki ZamowBeton.com zakup betonu staje się niezwykle prosty. Cały proces zamówienia przebiega bez uciążliwej rejestracji. Wystarczy podać podstawowe informacje, takie jak: ilość, klasa potrzebnego materiału, termin dostawy oraz miejsce budowy. Na podstawie zgromadzonych danych, klient otrzymuje listę ofert najbliżej położonych betoniarni i może wybrać tę, która najbardziej mu odpowiada. Serwis umożliwia także wypożyczenie pompy do betonu z odpowiednim doborem długości wysięgnika. Ostatnim krokiem jest dokonanie płatności, która jest jednocześnie potwierdzeniem złożenia zamówienia. Taki sposób zapłaty jest bezpieczny zarówno dla klienta, jak i betoniarni. Daje pewność, że ustalona przy zamówieniu cena nie ulegnie zmianie. Zlecenie realizowane jest przez wybraną betoniarnię, a nabywca oszczędza cenny czas, który musiałby poświęcić na wyszukiwanie ofert oraz kontaktowanie się z betoniarniami.

Sprzedawaj swój beton

ZamowBeton.com to pierwszy serwis umożliwiający betoniarniom pozyskiwanie klientów w sieci. Ułatwia dotarcie do nabywców betonu, którzy szukają informacji głównie za pośrednictwem internetu. Zamieszczenie swojej oferty w serwisie – po uprzednim kontakcie z firmą – jest całkowicie bezpłatne. Betoniarnie same ustalają ceny materiałów. Podobnie jest z kosztem transportu, który zostaje automatycznie wyliczony na podstawie odległości pomiędzy lokalizacją inwestycji klienta a lokalizacją wybranej betoniarni. Transakcje zawierane z klientami za pośrednictwem ZamowBeton.com są całkowicie bezpieczne, ponieważ płatność dokonywana jest w momencie złożenia zamówienia. Taki system pozwala uniknąć negocjowania ceny po zakończeniu wylewki lub rezygnacji z usługi na krótko przed terminem dostawy.

ZamowBeton.com to doskonałe rozwiązanie zarówno dla wytwórni betonu jak i osób planujących budowę domu. Jak mówi pomysłodawca serwisu, Adam Winiarski – “Podczas realizacji mojej inwestycji najwięcej problemów sprawił mi kontakt z dostawcami, a później porównywanie dziesiątek ofert. ZamowBeton.com to serwis, który łączy klienta i dostawcę. Optymalizuje czas i zbiera wszystkie informacje w jednym miejscu. Nasz projekt wspiera ludzi, którzy szukają betonu, a także pomaga betoniarniom docierać do tych osób.”

 

Serwis ZamowBeton.com to nowe źródło pozyskiwania zleceń oraz bezpłatny sposób na promowanie swoich usług w internecie. Dzięki prostemu systemowi, osoby pragnące zamówić beton z łatwością znajdą właściwą ofertę, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

zamowbeton

 

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.