Wiko zanurza się w świat muzyki – premiera serii bezprzewodowych produktów WiSHAKE

W tym roku Wiko poszerza portfolio swoich produktów o bezprzewodowe urządzenia audio. Nowa linia bezprzewodowych urządzeń audio WiSHAKE, stanowiąca część DNA Wiko, miała swoją premierę na targach IFA 2016. Urządzenia bezprzewodowe WiSHAKE zapewniają głębokie i pełne brzmienie dźwięku – czy to w pracy, czy podczas aktywnego odpoczynku. Cała linia charakteryzuje się nowoczesnym i stylowym designem.

 

Słuchawki douszne WiSHAKE

Słuchawki WiSHAKE gwarantują imponująco czysty dźwięk. Zostały stworzone z myślą o ludziach żyjących aktywnie i uprawiających sport. Ich klasa wodoszczelności IPX7 sprawia, że łatwo je wyczyścić po treningu. Słuchawki są wykonane z najwyższej jakości powłoki aluminiowej. Dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym/srebrnym oraz czarnym/miedzianym.

Są niezwykle wygodne dzięki dołączonemu zestawowi wkładek dousznych w 3 rozmiarach, które pozwalają na idealne dopasowanie ich do kształtu małżowiny usznej. Ponadto posiadają system magnetyczny, dzięki czemu słuchawki po połączeniu zdobią szyje niczym naszyjnik. Słuchawki WiSHAKE zostały wyposażone w ultrakompaktowy przycisk pilota, który umożliwia nie tylko sterowanie muzyką, lecz również odbieranie połaczeń. Zwiększoną moc basów i wysoką jakość brzmienia zapewniają ustawienia korekcji dźwięku.  Z kolei podwójne mikrofony MEMS Knowles służą do tłumienia szumów i tym samym gwarantują czysty dźwięk podczas połączeń telefonicznych. Dodatkowo słuchawki WiSHAKE wyróżnia szeroki zasięg bezprzewodowego działania systemu Bluetooth 4.1, która daje możliwość odtwarzania muzyki z różnych źródeł.

wishake_1

Słuchawki nauszne WiSHAKE

Bezprzewodowe słuchawki nauszne WiSHAKE są lekkie i można je składać. Sprawdzą się zarówno w pracy, jak i podczas długiego treningu.  Bateria umożliwi odtwarzanie muzyki nawet do 8 godzin bez przerwy, a tryb bezprzewodowy zadba o to, by słuchawki zawsze były odpowiednio naładowane.

Słuchawki WiSHAKE pozwalają na łatwą kontrolę muzyki i połączeń, a do tego charakteryzują się nowoczesnym i modnym wzornictwem. Dostępne są w trzech eleganckich kolorach – czarnym, khaki i kremowym. Oprócz solidnej budowy, zostały wyposażone w miękkie nauszniki i regulowaną opaskę, które zwiększają komfort słuchania. Wyjątkowe doznania muzyczne zapewnia 3,5-milimetrowe wejście mikrofonu. Słuchawki WiSHAKE dają możliwość dzielenia się swoimi ulubionymi utworami muzycznymi z najbliższymi poprzez podłączenie drugiego zestawu słuchawkowego za pomocą kabla.

 wishake_2

 

Głośnik WiSHAKE

Pomimo swojego kieszonkowego rozmiaru, bezprzewodowy głośnik WiSHAKE cechuje się niezwykłą wydajnością. Zaprojektowany został z materiału widocznego z dwóch stron głośnika. Dostępne trzy warianty kolorystyczne ciemnoszary, khaki i kremowy z miedzianym przyciskiem zachwycają stylem neo-retro. Jego bateria 520mAh wytrzymuje nawet do 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Za spektakularne basy odpowiada pojedynczy głośnik 2W i pasywny radiator. Wystarczy przycisnąć jeden przycisk, by zanurzyć się w świecie muzyki – uruchomić głośnik, wstrzymać odtwarzanie muzyki, zwiększyć poziom głośności lub podłączyć urządzenia za pomocą Bluetooth 4.0. Głośnik został wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania. Sam zakończy swoją pracę, gdy nie będzie wykorzystywany przez 30 minut. Umieszczona na spodzie antypoślizgowa podkładka pozwoli na położenie głośnika na dowolnej powierzchni.

 wishake_3

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.