Zamieszczony: pt, 1 Cze, 2012
News / Sprzęt | Autor: Andrzej

Wideorejestrator samochodowy Goclever DVR Full HD

Goclever Technology rozszerza swoją ofertę cyfrowych wideorejestratorów samochodowych, dopasowując się do wymagań i oczekiwań Klienta. Urządzenie o kompaktowych rozmiarach nagrywa w wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p, zarówno w trybie dziennym, jak i nocnym. Przełączanie pomiędzy oboma trybami odbywa się automatycznie. Kamera świetnie sprawdza się w słabych warunkach oświetleniowych – bardzo czuła matryca umożliwia rejestrowanie obrazu nawet w absolutnej ciemności.

Dzięki obiektywowi, oferującemu kąt widzenia 120 stopni i regulację w zakresie 180 stopni oraz ekranowi, który można obracać w zakresie 270 stopni użytkownik posiada pełną kontrolę nad nagrywanym obrazem. 2-calowy ekran LCD umożliwia podgląd w czasie rzeczywistym, jak również odtwarzanie nagrań.

Wysoką ergonomię i swobodę użytkowania zapewniają takie funkcje jak: wykrywanie ruchu, noktowizja, nagrywanie cykliczne czy funkcja antywstrząsowa. Pliki wideo w formacie AVI rejestrowane są na karcie pamięci microSD, natomiast zdjęcia zapisywane są w popularnym formacie JPG. Dzięki temu zarejestrowany materiał można bezproblemowo odtworzyć na dowolnym komputerze. Na karcie o pojemności 2GB można zapisać około 2 do 4 godzin nagrania, zależnie od wybranej rozdzielczości. Po zapełnieniu karty najstarszy materiał jest usuwany, a zapis jest kontynuowany.

Wideorejestrator wyposażono we wbudowaną baterię litowo-jonową, uniwersalną ładowarkę, port mini USB 2.0 do komunikacji z komputerem lub innym urządzeniem, a także wyjście mini HDMI, zapewniające cyfrową jakość sygnału. Goclever DVR Full HD posiada polskie menu, a prostota obsługi zapewnia bezpieczeństwo, nawet w trakcie kierowania pojazdem.

DVR Full HD jest mniejszy i lżejszy od GOCLEVER DVR HD, co sprawia że zawsze można mieć go pod ręką. Nagranie z wideorejestratora może być rozstrzygającym argumentem przy orzekaniu winy w przypadku stłuczki, kiedy żaden z jej uczestników nie poczuwa się do wzięcia jej na siebie. Ponadto zapis wideo może być przyjemną pamiątką z wyjazdu, którego trasa wiodła przez atrakcyjne widokowo miejsca.

Goclever Full HD jest już dostępny w cenie 349 zł. W zestawie z wideorejestratorem znajduje się uchwyt mocujący, ładowarka samochodowa, kabel mini USB, kabel mini HDMI oraz instrukcja.

Produkt spełnia wszystkie standardy ISO, FCC, CE, RoHs oraz SGC.

Displaying 4 komentarze
Have Your Say
  1. gdańsk napisał(a):

    Komputer nie widzi tego gó..a

  2. warszawa napisał(a):

    Też posiadam ten model i nie ma problemu z komputerem…

  3. zdzih napisał(a):

    Witam, czy posiadacie nadal ten model kamery?, mam problem padło zasilanie i mam problem z doborem ładowarki.

Dodaj komentarz

XHTML: Możesz używać tych tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>