Warto bywać na targach. Moja subiektywna krótka relacja z targów Film Video Foto.

W ostatni weekend odbywały się kolejne targi (XXI) Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych Film Video Foto.

Przełamałem niechęć do takich imprez i poszedłem. Cena biletu odstraszyła gapiów więc spokojnie można było przejrzeć oferty wystawców. A było co oglądać. Wystawcy dopisali i ci najwięksi i ci zupełnie mali. Rozwiązania dla firm ale także rozwiązania dla statystycznego Kowalskiego. Systemy druku wielkoformatowego ale i producenci albumów na własne fotografie.

Ja miałem własne plany zwiedzania. Popróbowałem sobie robić zdjęcia najnowszymi aparatami i obiektywami Sony, Canona. Obejrzałem najnowsze drony DJI w locie i sporo się o nich dowiedziałem. Skorzystałem ze specjalnej zniżki, którą oferowały firmy w czasie targów i trochę pieniędzy wydałem :-). A promocji było sporo. Nawet gratisowy wydruk zdjęć z własnego smartfona. Na koniec obejrzałem wystawy prac artystów fotografików.

Czy żałuję czasu spędzonego na targach? Nie. Przybyłem, sporo nowych rzeczy zobaczyłem i nawet coś nabyłem. A dodatkowo udało mi się porozmawiać z jedną z obecnych tam firm co zaowocuje wywiadem na naszej stronie.

targi 1

 

targi 2

 

targi 3

 

targi 4

targi 5

 

targi 6

 

targi 7

 

targi 8

targi 9

 

targi 10

 

targi 11

targi 12

 

targi 13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.