Warsztaty fotografii mobilnej z Mariuszem Stachowiakiem w WONDER PHOTO SHOP w Warszawie

Wielka gratka dla miłośników fotografowania smartfonami! Podróżnik i fotograf, ekspert w fotografii mobilnej, Mariusz Stachowiak wraz z Wonder Photo Shop w Warszawie, pierwszym polskim fotograficznym concept store, zapraszają na warsztaty fotografii mobilnej, które odbędą się 5 października 2018 r.

Podczas warsztatów Mariusz Stachowiak, znany w mediach społecznościowych jako Oderwany, podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem oraz podpowie, jak za pomocą smartfona uzyskać piękne zdjęcia. Pokaże co zrobić, aby w morzu zdjęć dostępnych w social mediach oraz na innych stronach internetowych, to właśnie nasze fotografie przyciągały wzrok i uwagę odbiorców.

Warsztaty w Wonder Photo Shop przeznaczone są dla osób, które chcą swoje smartfony zmienić w narzędzie świadomie wykorzystywane w każdej dziedzinie fotografii. Bo, jak przekonuje Oderwany, dziś piękne zdjęcia ze smartfona są na wyciągnięcie ręki, a najlepszym aparatem jest ten, który mamy przy sobie, czyli nasz smartfon.

Podczas warsztatów Oderwany zaprezentuje również jak uatrakcyjnić zdjęcia wykonywane smartfonami dzięki zastosowaniu szklanych filtrów mobilnych NiSi. Dodatkowo uczestnicy warsztatów będą mogli przetestować ze swoimi smartfonami system NiSi.

Warto zatem nauczyć się od Mistrza skutecznego korzystania z aparatu fotograficznego, który wbudowany jest w każdy smartfon. Szkoda nie wykorzystać tego potencjału!

Uczestnicy warsztatów w Wonder Photo Shop otrzymają książkę Mariusza Stachowiaka „Piękne zdjęcia ze smartfona w zasięgu twojej ręki”. Będą też mogli poprosić o autograf, a korzystając ze świeżo zdobytej wiedzy, zrobić sobie atrakcyjne selfie z Oderwanym.

Program warsztatów

  • Quiz „Które zdjęcie zrobione jest smartfonem” pokazujący, że dzisiaj może być trudno odróżnić zdjęcie zrobione smartfonem ode tego, które zostało wykonane aparatem systemowym. Trochę podstaw fotografii tak samo ważnych, gdy fotografujemy lustrzanką jak i smartfonem;
  • Funkcje i aplikacje mobilne. Nieodzowny element w wykorzystaniu fotograficznego potencjału smartfona;
  • Historia i sposób powstania zdjęcia na przykładach;
  • Nowe możliwości kreowania obrazu przy użyciu filtrów mobilnych NISI;
  • Prezentacja podstawowej obróbki zdjęć przy użyciu aplikacji mobilnych.

Czas i miejsce

  • Piątek, 5 października, w godz. 18.00 – 20.00;
  • Sklep Bez Nazwy – Wonder Photo Shop”, Warszawa, plac Konstytucji 5
  • Prowadzący: Mariusz Stachowiak

 

Warunki uczestnictwa w warsztatach

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach z Mariuszem Stachowiakiem w WONDER PHOTO SHOP proszone są o przysyłanie zgłoszeń na adres darek@wonderphotoshop.pl.
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 03.10.2018 r. Po przyjęciu zgłoszenia uczestnik otrzyma drogą elektroniczną numer konta, na który należy przelać 20 zł opłaty wpisowej, która uprawnia do odbioru książki Mariusza Stachowiaka „Piękne zdjęcia ze smartfona w zasięgu twojej ręki”.

Mariusz_Stachowiak_Warsztat_zaproszenie

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.