VORDON HT-896B – radio samochodowe z Bluetooth w korzystnej cenie.

VORDON, producent elektronicznych akcesoriów samochodowych, wprowadził na polski rynek radio samochodowe HT-896B. Urządzenie wyróżnia się efektownym wzornictwem, wielokolorowym interfejsem, bogactwem wejść i wyjść. Radio Bluetooth pozwalający na skorzystanie z funkcji zestawu głośnomówiącego.

 

Nowoczesny wygląd radia VORDON HT-896B sprawia, że można je zamontować we wnętrzu niemal każdego samochodu. By urządzenie idealnie dopasować do wnętrza pojazdu, można ustawić własną kolorystykę interfejsu pasującą do charakteru auta.

Radio VORDON HT-896B wyposażone jest w Bluetooth, co pozwala na bezprzewodowe łączenie się ze smartfonami. Dzięki temu urządzenie może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego, pozwala także na strumieniowanie muzyki ze sparowanego urządzenia. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy przechowują w swoim smartfonie kolekcję ulubionych plików muzycznych albo korzystają z serwisów muzycznych, jak Spotify czy Deezer. W zestawie poza radiem znajduje się mikrofon zewnętrzny do zestawu głośnomówiącego, co sprawia, że jakość połączeń jest dużo lepsza, a także pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu kierowca nie musi przełączać utworów na panelu radia.

Bluetooth to nie jedyny sposób na podłączenie źródła dźwięku do radia VORDON HT-896B. Na przednim panelu znajduje się wejście AUX, które pozwala na podłączenie  dowolnego urządzenia z wyjściem słuchawkowym mini jack 3,5 mm, jak np. player MP3. Urządzenie wyposażone jest również w port USB, dzięki któremu kierowca może odtwarzać muzykę z nośników USB – pendrive’ów czy przenośnych dysków. Nie zabrakło także obsługi kart pamięci SD, które też można wykorzystać do słuchania muzyki. Zainstalowany w radiu VORDON HT-896B odtwarzacz plików wyróżnia intuicyjny interfejs, łatwa nawigacja oraz wygodne wybieranie playlist i utworów.

Radio HT-896B pozwala cieszyć się cyfrową jakością odtwarzanej muzyki bez korzystania z uciążliwych i zajmujących wiele miejsca płyt CD – powiedział Rafał Stasiak, dyrektor ds. marketingu w firmie VORDON. – W naszym radiu muzykę można odtwarzać z plików MP3 albo bezpośrednio z Internetu przez smartfon, na przykład ze Spotify. Solidna obudowa, piękne wzornictwo, łatwość obsługi i niewielka cena sprawia, iż jest to doskonałe radio dla każdego pasjonata audio w samochodzie.

Radiowy odbiornik FM pozwala na słuchanie stacji z zakresów 87,5 – 108 MHz. Moc wyjściowa wbudowanego w  HT-896B wzmacniacza wynosi aż 4x 60 W. Wystarczy więc zamontować urządzenie w standardowej kieszeni 1DIN, podłączyć fabryczne kable (standard ISO) i już można cieszyć się muzyką o pełnej mocy. Co więcej, VORDON HT-896B pozwala na dalszą rozbudowę samochodowego systemu audio.  Zastosowane w radiu wyjście RCA umożliwia podłączenie do urządzenia dowolnego wzmacniacza sygnału dźwiękowego dla 4 kanałów: przód prawy / lewy, tył prawy / lewy.

Producent udziela na radio VORDON HT-896B gwarancji na 36 miesięcy.

Radio VORDON HT-896B jest dostępne w sklepach w cenie 199 PLN.

radio Vordon

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.