TRENDnet TV-IP745SIC – bezprzewodowa kamera 720p HD

TRENDnet ogłosił dostępność bezprzewodowej kamery, nagrywającej obraz w rozdzielczości HD –  modelu TV-IP745SIC, który ułatwia monitorowanie Twoich dzieci, zwierząt i całego domu z dowolnego miejsca na świecie.

Prezentacja wideo: https://www.youtube.com/watch?v=Sl9jMptajGw

Po krótkiej instalacji aplikacji mobilnej dla urządzeń Apple lub Android wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową lub darmową aplikację, aby oglądać obraz na żywo przy pomocy smartfona, tabletu lub komputera. Zintegrowany, przegubowy uchwyt montażowy ułatwia instalację kamery na ścianie lub na innej dowolnej płaskiej powierzchni. Obsługa bezprzewodowej łączności w standardzie N pozwala użytkownikom na swobodne umieszczenie kamery w zasięgu sieci bezprzewodowej bez obaw o jakość połączenia.

Kamera TV-IP745SIC została wyposażona w wiele zaawansowanych funkcji. Obiektyw rejestruje szerokokątny obraz o rozdzielczości 720p HD. Diody IR zapewniają widoczność w kompletnych ciemnościach na odległości do 7,5 metra. Użytkownicy mogą ustawić kamerę tak, aby wysyłała nagrania na podany adres e-mail w przypadku wykrycia ruchu lub dźwięku. Dzięki obsłudze dwukierunkowej komunikacji głosowej, użytkownicy mogą rozmawiać przy wykorzystaniu kamery i dowolnego urządzenia mobilnego. TV-IP745SIC zawiera 5 uspokajających klasycznych melodii, które można odtworzyć z poziomu aplikacji mobilnej lub po naciśnięciu przycisku na obudowie. Kamera oferuje również wygodny, wbudowany termometr, dzięki czemu możliwe jest uruchomienie alarmu w przypadku, gdy temperatura w pomieszczeniu będzie za niska lub zbyt wysoka.

Użytkownicy mogą zaprogramować kamerę tak, aby zapisywała ona nagrania na dysku sieciowym lub karcie microSD (sprzedawanej oddzielnie). Tygodniowy harmonogram nagrywania może zawierać ciągłe nagrania lub nagrania z wykorzystaniem funkcji wykrywania ruchu w określonych odstępach czasu. 32 GB karta pamięci może pomieścić 2,5 dnia ciągłego nagrywania w jakości 720p HD lub około tydzień w przypadku korzystania z funkcji wykrywania ruchu.

Kamera HD 720p TV-IP745SIC jest łatwa w instalacji i została wyposażona w wiele zaawansowanych funkcji,” powiedział Zak Wood, dyrektor globalnego marketingu TRENDnet. “Użytkownikom spodoba się też możliwość zapisywania nagrań na karcie microSD i dysku sieciowym NAS bez konieczności uiszczania dodatkowych miesięcznych opłat.”

Instalacja kamery: https://www.youtube.com/watch?v=TvROa75DnUI

Gwarancja: 3 lata
TrendnetTV-IP745SIC

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.