Zamieszczony: wt, 21 Lut, 2012
News / Sprzęt | Autor: Andrzej

TP-LINK TL-WR702N – Mały Wielki Router

TP-LINK TL-WR702N to najmniejszy na świecie, w pełni funkcjonalny, bezprzewodowy router. Wyróżnia się kompaktowymi gabarytami, nowoczesnym designem i wszechstronną użytecznością. Wbudowany port mikro-USB umożliwia zasilanie bezpośrednio z komputera lub za pomocą dołączonego adaptera sieciowego. Ponadto TL-WR702N oferuje aż pięć trybów pracy: punkt dostępowy (AP), router, bridge, klient oraz repeater. Pracuje w standardzie N lite, co zapewnia przesyłanie danych bezprzewodowo z prędkością do 150Mb/s. Model ten jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze, a pod względem funkcjonalności w niczym nie ustępuje znacznie większym gabarytowo produktom.

Niewielka waga (34 g) i miniaturowe rozmiary (57 x 57 x 18 mm) routera sprawiają, że TL-WR702N to idealny towarzysz podczas wyjazdów służbowych i prywatnych. Zapewnia stały i bezpieczny dostęp do Internetu wielu komputerom i urządzeniom mobilnym, takim jak smartfony czy netbooki. Dzięki prostej obsłudze i szerokiej funkcjonalności najnowszy router TP-LINK doskonale sprawdzi się również w domu lub biurze jako podstawa do stworzenia lokalnej sieci bezprzewodowej.

Domyślnie włączone zabezpieczenia w routerze TL-WR702N oraz obsługa szyfrowania WPA-PSK/WPA2-PSK zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa sieci bezprzewodowych. Dodatkowym atutem tego modelu jest jego atrakcyjna cena. Sugerowana cena detaliczna TL-WR702N to 99 PLN brutto.

Podstawowe funkcje:
· Prędkość transmisji 150 Mb/s – idealna dla strumieniowej transmisji wideo, gier online i telefonii internetowej
· Niewielkie rozmiary i waga – doskonale sprawdzi się w domu i w podróży
· Wiele trybów działania – AP (domyślny), klient, router, repeater i bridge
· Zasilany przez port mikro-USB za pomocą zewnętrznego zasilania lub połączenia z komputerem

TP-LINK TL-WR702N - Mały Wielki Router

Displaying 2 komentarze
Have Your Say
  1. szymon10511 napisał(a):

    Przy okazji ma fajny wygląd.

  2. Pawlo napisał(a):

    Cena 99 zł to nie dużo. A jeżeli chodzi o wielkość to naprawdę malutki 🙂

Dodaj komentarz

XHTML: Możesz używać tych tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>