THUNDER M7 – mysz dla graczy MMORPG

AORUS, nowa na rynku marka produktów gamingowych, prezentuje profesjonalną mysz stworzoną przede wszystkim z myślą o graczach MMORPG – THUNDER M7.

AORUS THUNDER M7 to wyspecjalizowana mysz zaprojektowana dla gier typu MMORPG. Dzięki rozbudowanemu panelowi bocznemu, na którym umieszczono 8 przycisków obsługiwanych za pomocą kciuka, gracze MMO mogą znacznie sprawniej sterować swoją postacią. Dużym plusem myszy jest także doskonała ergonomia, dzięki której korzystanie z dodatkowych przycisków jest bardzo wygodne. Warto przy tym dodać, że każdy z dostępnych przycisków jest w pełni programowalny, dzięki czemu możliwa jest praktycznie dowolna personalizacja myszy. W sumie wbudowany silnik AORUS Macro pozwala na zapisanie do 70 makr w 5 profilach.

AORUS THUNDER M7 wyposażony jest w zaawansowany sensor laserowy pracujący w zakresie 200-8200 DPI (płynna zmiana ustawień za pomocą dedykowanych przycisków), który pozwala uzyskać maksymalną szybkość na poziomie 150 IPS (cali na sekundę). Dodatkowe atuty myszy to doskonałe przełączniki Omron, które gwarantują nie tylko wysoką żywotność sięgającą 20 milionów kliknięć, ale również bardzo krótki czas reakcji. Producent zastosował również długi (1,8 metra) i wytrzymały kabel w nylonowy oplocie oraz pozłacaną wtyczkę USB, co przekłada się na szybką i stabilną komunikację pomiędzy komputerem a urządzeniem.

AORUS THUNDER M7 specyfikacja techniczna:

Interfejs

USB

Typ sensora

Laserowy

Czułość sensora

200 – 8200 DPI

Częstotliwość raportowania

1000 Hz

Maksymalna szybkość

150 IPS

Przyśpieszenie

30 g

Przyciski boczne

11

Typ przełączników

Omron (żywotność do 20 mln kliknięć)

Wymiary

116 x 70 x 44 mm

Waga

110 ± 10 g

Długość kabla

1,8 m (w nylonowy oplocie)

Oprogramowanie

AORUS Macro Engine

 

 

Aorus Thunder M7

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.